Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
poky.mn
Marta Novotná
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
23
Od nejnovějších
Velká šestka
(2014)
14. 3. 2015
8
Ledové království
(2013)
6. 1. 2015
6.5
Sin City - město hříchu
(2005)
6. 1. 2015
9.5
Hobit: Bitva pěti armád
(2014)
6. 1. 2015
6.5
127 hodin
(2010)
3. 11. 2014
9
Sousedi
(2014)
3. 11. 2014
6
Drákula: Neznámá legenda
(2014)
3. 11. 2014
7
John Wick
(2014)
3. 11. 2014
8
Škatuláci
(2014)
3. 11. 2014
8
Počátek
(2010)
7. 9. 2014
9
Terapie láskou
(2012)
7. 9. 2014
8
Grandhotel Budapešť
(2014)
7. 9. 2014
7
Zmizení
(2013)
7. 9. 2014
7.5
Rivalové
(2013)
7. 9. 2014
8.5
Nedotknutelní
(2011)
7. 9. 2014
9
Jak vycvičit draka 2
(2014)
7. 9. 2014
8
Transformers: Zánik
(2014)
7. 9. 2014
5
Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil
(2014)
7. 9. 2014
3
22 Jump Street
(2014)
7. 9. 2014
8.5
Divergence
(2014)
7. 9. 2014
5.5
Na hraně zítřka
(2014)
7. 9. 2014
9.5
X-Men: Budoucí minulost
(2014)
7. 9. 2014
8
Strážci Galaxie
(2014)
7. 9. 2014
9