Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Maxtoxxx
Pavel Kulich
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
12
Od nejnovějších
Godzilla
(2014)
20. 3. 2015
7
Divergence
(2014)
20. 3. 2015
7.5
Padesát odstínů šedi
(2015)
20. 3. 2015
4.5
Rezistence
(2015)
20. 3. 2015
9.5
Americký sniper
(2014)
20. 3. 2015
7.5
Lovci a oběti
(2015)
20. 3. 2015
9
Hobit: Neočekávaná cesta
(2012)
30. 10. 2014
7
Hotel Transylvánie
(2012)
30. 10. 2014
7
Hobit: Šmakova dračí poušť
(2013)
30. 10. 2014
8.5
Na hraně zítřka
(2014)
12. 8. 2014
8.5
X-Men: Budoucí minulost
(2014)
6. 8. 2014
9.5
V oku tornáda
(2014)
6. 8. 2014
9