Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
LucylaEwing
Lucie Slavíčková
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
83
Od nejnovějších
Jak jsem poznal vaši matku
(2005)
5. 8. 2020
9
Nekonečný příběh
(1984)
5. 8. 2020
1
Palm Springs
(2020)
5. 8. 2020
7
Terminátor 2: Den zúčtování
(1991)
6. 6. 2018
9
Futurama
(1999)
6. 6. 2018
8.5
Simpsonovi
(1989)
6. 6. 2018
9
Jak se budí princezny
(1977)
28. 11. 2017
8
Fantastická zvířata a kde je najít
(2016)
28. 11. 2017
8
Ip Man
(2008)
28. 11. 2017
8
Jurský svět
(2015)
14. 11. 2017
8
Millerovi na tripu
(2013)
14. 11. 2017
8
Město bohů
(2002)
14. 11. 2017
8
Sněženky a machři
(1983)
12. 8. 2017
8
Gangy New Yorku
(2002)
12. 8. 2017
8
Smrtonosná past 2
(1990)
12. 8. 2017
8
Whiplash
(2014)
16. 3. 2017
8
50/50
(2011)
16. 3. 2017
8
Hunger Games: Vražedná pomsta
(2013)
16. 3. 2017
8
Já, legenda
(2007)
1. 3. 2017
8
Truman Show
(1998)
1. 3. 2017
8
Bota jménem Melichar
(1983)
1. 3. 2017
8
Jak vycvičit draka
(2010)
19. 2. 2017
8
E. T. – Mimozemšťan
(1982)
19. 2. 2017
8
Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů
(1983)
19. 2. 2017
8
L. A. - Přísně tajné
(1997)
25. 11. 2016
8
Potomci lidí
(2006)
25. 11. 2016
8
Captain America: Občanská válka
(2016)
25. 11. 2016
8
Constantine
(2005)
14. 9. 2016
8
Poslední samuraj
(2003)
14. 9. 2016
8
Tváří v tvář
(1997)
14. 9. 2016
8
Rain Man
(1988)
20. 8. 2016
10
Jurský park
(1993)
20. 8. 2016
10
Hledá se Nemo
(2003)
20. 8. 2016
10
Dexter
(2006)
10. 8. 2016
8.5
Californication
(2007)
10. 8. 2016
9
Přátelé
(1994)
10. 8. 2016
10
„Marečku, podejte mi pero!“
(1976)
10. 8. 2016
7
Návrat do budoucnosti
(1985)
10. 8. 2016
9
Vetřelci
(1986)
10. 8. 2016
3
Jmenuju se Earl
(2005)
29. 7. 2016
9
Načíst další
1
2
3