Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
an.velecka
Andrea Velecká
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
19
Od nejnovějších
Klub poslední naděje
(2013)
27. 5. 2014
9.5
Rivalové
(2013)
27. 5. 2014
9.5
Šestý smysl
(1999)
27. 5. 2014
9
Nespoutaný Django
(2012)
27. 5. 2014
9
Hanebný pancharti
(2009)
27. 5. 2014
9.5
Ratatouille
(2007)
27. 5. 2014
8.5
Batman začíná
(2005)
27. 5. 2014
9.5
Hledá se Nemo
(2003)
27. 5. 2014
8.5
Titanic
(1997)
27. 5. 2014
9
Mlčení jehňátek
(1991)
27. 5. 2014
9
S čerty nejsou žerty
(1985)
27. 5. 2014
8
Gladiátor
(2000)
27. 5. 2014
8.5
Sedm
(1995)
27. 5. 2014
9
Zelená míle
(1999)
27. 5. 2014
9
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
27. 5. 2014
9.5
Pelíšky
(1999)
27. 5. 2014
9.5
Temný rytíř
(2008)
27. 5. 2014
9
Forrest Gump
(1994)
27. 5. 2014
10
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
27. 5. 2014
9.5