Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
taliz
Karel
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
94
Od nejnovějších
Ztraceni v Mnichově
(2015)
1. 10. 2019
7.5
František je děvkař
(2008)
1. 10. 2019
4
Gravitace
(2013)
1. 10. 2019
8.5
Gran Torino
(2008)
4. 9. 2019
9
Tenkrát v Americe
(1984)
4. 9. 2019
8.5
Tenkrát v Hollywoodu
(2019)
4. 9. 2019
9.5
Upgrade
(2018)
14. 5. 2019
7.5
Zelená kniha
(2018)
14. 5. 2019
7
Hellboy
(2019)
14. 5. 2019
4.5
Trojí hranice
(2019)
14. 5. 2019
8
Ženy v běhu
(2019)
14. 5. 2019
6.5
Mrazivá pomsta
(2019)
14. 5. 2019
5.5
Zhasni a zemřeš
(2016)
1. 3. 2017
9
Zúčtování
(2016)
1. 3. 2017
8.5
Dívka ve vlaku
(2016)
1. 3. 2017
6
Sully: Zázrak na řece Hudson
(2016)
1. 3. 2017
8.5
Muž na laně
(2015)
6. 1. 2016
7
Osm hrozných
(2015)
6. 1. 2016
9
Mládí
(2015)
6. 1. 2016
7
Creed
(2015)
6. 1. 2016
6
Wilsonov
(2015)
17. 10. 2015
1.5
Everest
(2015)
17. 10. 2015
6
Marťan
(2015)
17. 10. 2015
8
Focus
(2015)
10. 8. 2015
8
Věčně mladá
(2015)
10. 8. 2015
6
Ant-Man
(2015)
10. 8. 2015
6.5
Terminátor Genisys
(2015)
20. 7. 2015
8
Mimoni
(2015)
20. 7. 2015
5
Jurský svět
(2015)
20. 7. 2015
7.5
Vetřelec
(1979)
8. 7. 2015
9.5
Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů
(1983)
8. 7. 2015
10
Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje
(1977)
8. 7. 2015
10
Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder
(1980)
8. 7. 2015
10
Temný případ
(2014)
8. 7. 2015
9
The Bridge
(2013)
8. 7. 2015
9.5
Trainspotting
(1996)
8. 7. 2015
9
Čtyři pokoje
(1995)
8. 7. 2015
9
Simpsonovi
(1989)
8. 7. 2015
10
Terminátor
(1984)
8. 7. 2015
9.5
Predátor
(1987)
8. 7. 2015
9.5
1
2
3