Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
rebrdo
Dominik Rebroš
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
13
Od nejnovějších
Hardcore Henry
(2015)
27. 7. 2016
9.5
Captain America: Občanská válka
(2016)
27. 7. 2016
7
Terminátor
(1984)
27. 7. 2016
8.5
Rychle a zběsile 7
(2015)
19. 3. 2015
9
Interstellar
(2014)
13. 3. 2015
9
Expendables: Postradatelní 3
(2014)
26. 6. 2014
9
Transformers: Zánik
(2014)
17. 5. 2014
8.5
Need for Speed
(2014)
17. 5. 2014
7
RoboCop
(2014)
17. 5. 2014
6.5
Vlk z Wall Street
(2013)
17. 5. 2014
9.5
Rio 2
(2014)
15. 5. 2014
3.5
Godzilla
(2014)
15. 5. 2014
4.5
Amazing Spider-Man 2
(2014)
15. 5. 2014
7