Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
jalovec7
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
296
Od nejnovějších
Babylon Berlín
(2017)
26. 8. 2020
9.5
Solo: Star Wars Story
(2018)
26. 8. 2020
8.5
Podfukářky
(2019)
26. 8. 2020
1.5
Doktor Spánek od Stephena Kinga
(2019)
15. 11. 2019
2
Mission: Impossible - Fallout
(2018)
12. 11. 2019
9
Kingsman: Tajná služba
(2014)
12. 11. 2019
9
Kingsman: Zlatý kruh
(2017)
12. 11. 2019
6.5
Thor: Ragnarok
(2017)
12. 11. 2019
8.5
Parazit
(2019)
12. 11. 2019
9.5
Terapie
(2011)
12. 11. 2019
9.5
Zprávař: Příběh Rona Burgundyho
(2004)
26. 6. 2018
7.5
Rain Man
(1988)
26. 6. 2018
9.5
Debbie a její parťačky
(2018)
26. 6. 2018
1
Baby Driver
(2017)
6. 6. 2018
6
Wind River
(2017)
6. 6. 2018
10
Westworld
(2016)
6. 6. 2018
8.5
Kapitán Phillips
(2013)
17. 12. 2016
8
Pojistka smrti
(1944)
17. 12. 2016
9.5
Pryč od minulosti
(1947)
17. 12. 2016
9.5
Kult hákového kříže
(1998)
3. 9. 2016
9.5
Rambo: První krev
(1982)
3. 9. 2016
9
Rambo: Do pekla a zpět
(2008)
3. 9. 2016
4
Ben-Hur
(1959)
17. 7. 2016
10
Barabáš
(1962)
17. 7. 2016
9
Kdo chce zabít Jessii?
(1966)
17. 7. 2016
8
Nezvaný host
(1994)
17. 7. 2016
9
Nezvaný host
(2007)
17. 7. 2016
5.5
Casablanca
(1942)
17. 7. 2016
10
Psycho
(1960)
15. 5. 2014
10
Takoví normální zabijáci
(1994)
15. 5. 2014
9
Normální
(2003)
15. 5. 2014
2
Čtyři dohody
(2013)
15. 5. 2014
9.5
Útěk do divočiny
(2007)
15. 3. 2014
7.5
Requiem za sen
(2000)
15. 3. 2014
6.5
Donnie Darko
(2001)
15. 3. 2014
7
Butch Cassidy a Sundance Kid
(1969)
15. 3. 2014
10
Amélie z Montmartru
(2001)
15. 3. 2014
9.5
Predátor
(1987)
15. 3. 2014
9
Spalovač mrtvol
(1968)
15. 3. 2014
9.5
Společnost mrtvých básníků
(1989)
15. 3. 2014
10
Načíst další
1
2
3
4
8