Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Bori02
Michael Borák
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
102
Od nejnovějších
Míjení
(2023)
15. 7. 2023
7
Sicario: Nájemný vrah
(2015)
30. 4. 2023
8
Nezvěstná
(2023)
30. 4. 2023
7
Na nože
(2019)
30. 4. 2023
8
Mission: Impossible – Ghost Protocol
(2011)
30. 4. 2023
8
X-Men: První třída
(2011)
7. 2. 2023
8
Dealer
(1996)
7. 2. 2023
8
Zámek v oblacích
(2004)
7. 2. 2023
8.5
Rick a Morty
(2013)
7. 2. 2023
8
Babylon
(2022)
7. 2. 2023
8.5
Titanic
(1997)
7. 2. 2023
8.5
Alenka v říši divů
(2010)
5. 1. 2023
6
Star Wars: Poslední z Jediů
(2017)
5. 1. 2023
8
Looper: nájemný zabiják
(2012)
5. 1. 2023
7.5
REVENANT Zmrtvýchvstání
(2015)
5. 1. 2023
7.5
Vlk z Wall Street
(2013)
5. 1. 2023
8.5
Avatar: The Way of Water
(2022)
5. 1. 2023
8.5
The Gray Man
(2022)
5. 1. 2023
6
Chyť mě, když to dokážeš
(2002)
30. 11. 2022
9
Prometheus
(2012)
30. 11. 2022
7
Vratné lahve
(2007)
30. 11. 2022
7
Božský Bruce
(2003)
30. 11. 2022
5.5
Yes Man
(2008)
30. 11. 2022
6
Maska
(1994)
30. 11. 2022
7
Spider-Man 3
(2007)
10. 10. 2022
6.5
Spider-Man 2
(2004)
10. 10. 2022
8.5
Spider-Man
(2002)
10. 10. 2022
8
Spider-Man: Bez domova
(2021)
10. 10. 2022
7.5
Stvoření světa
(1958)
10. 10. 2022
7.5
Cesta do Tvojzemí
(2022)
10. 10. 2022
6.5
Indiana Jones a Království křišťálové lebky
(2008)
15. 8. 2021
7.5
Ubal a zmiz
(2021)
14. 8. 2021
7
Hledá se Dory
(2016)
12. 8. 2021
7
Tenet
(2020)
14. 2. 2021
8
Harry Potter a Princ dvojí krve
(2009)
13. 2. 2021
7
EuroTrip
(2004)
10. 2. 2021
7.5
Vetřelci
(1986)
25. 8. 2020
10
Vetřelec
(1979)
25. 8. 2020
10
Hobit: Bitva pěti armád
(2014)
25. 8. 2020
7.5
AVA: Bez soucitu
(2020)
13. 8. 2020
4.5
1
2
3