Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
jareczek81
Jaroslav Zielonka
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
650
Od nejnovějších
Enigma
(2001)
4. 1. 2016
6.5
Ladíme 2
(2015)
1. 11. 2015
6.5
Andílek na nervy
(2015)
1. 11. 2015
5
Iracionální muž
(2015)
1. 11. 2015
6.5
Vincentův svět
(2015)
1. 11. 2015
7.5
Země zítřka
(2015)
1. 11. 2015
6.5
Insidious 3: Počátek
(2015)
1. 11. 2015
6.5
Daleko od hlučícího davu
(2015)
1. 11. 2015
7
Nesmrtelný
(2015)
1. 11. 2015
5
Fotograf
(2015)
1. 11. 2015
8
Dítě číslo 44
(2015)
1. 11. 2015
8
Pixely
(2015)
1. 11. 2015
6.5
Poslední lovec čarodějnic
(2015)
1. 11. 2015
6.5
Konečně doma
(2015)
1. 11. 2015
6.5
San Andreas
(2015)
1. 11. 2015
6.5
Hitman: Agent 47
(2015)
1. 11. 2015
4
Kobry a užovky
(2015)
1. 11. 2015
7.5
Popelka
(2015)
1. 11. 2015
8.5
Noční běžec
(2015)
1. 11. 2015
7.5
Ovečka Shaun ve filmu
(2015)
1. 11. 2015
7
Labyrint: Zkoušky ohněm
(2015)
1. 11. 2015
6.5
Ex Machina
(2014)
1. 11. 2015
7.5
Věčně mladá
(2015)
1. 11. 2015
7.5
Chappie
(2015)
1. 11. 2015
8.5
Focus
(2015)
1. 11. 2015
5.5
Rezistence
(2015)
1. 11. 2015
5
Terminátor Genisys
(2015)
1. 11. 2015
5
Bojovník
(2015)
1. 11. 2015
5.5
Sedmero krkavců
(2015)
1. 11. 2015
8.5
Špión
(2015)
1. 11. 2015
7
Mládí
(2015)
1. 11. 2015
7
Purpurový vrch
(2015)
1. 11. 2015
7
Everest
(2015)
1. 11. 2015
6.5
Hotel Transylvánie 2
(2015)
1. 11. 2015
6
Méďa 2
(2015)
1. 11. 2015
6.5
Krycí jméno U.N.C.L.E.
(2015)
1. 11. 2015
7.5
Mimoni
(2015)
1. 11. 2015
6.5
Mission: Impossible - Národ grázlů
(2015)
1. 11. 2015
9.5
Ant-Man
(2015)
1. 11. 2015
6
Jurský svět
(2015)
1. 11. 2015
8.5
1
14
15
16
17