Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Jiřík54
Jirka
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
885
Od nejnovějších
Kmotr
(1972)
30. 7. 2018
10
Gran Torino
(2008)
30. 7. 2018
10
Ready Player One: Hra začíná
(2018)
30. 7. 2018
2
Temná věž
(2017)
25. 8. 2017
7
Agent bez minulosti
(2002)
22. 8. 2017
8.5
X-Men 2
(2003)
22. 8. 2017
9
REVENANT Zmrtvýchvstání
(2015)
22. 8. 2017
8.5
Deadpool
(2016)
22. 8. 2017
7.5
Skrytá čísla
(2016)
22. 8. 2017
9
Doctor Strange
(2016)
22. 8. 2017
8.5
Sully: Zázrak na řece Hudson
(2016)
22. 8. 2017
8.5
Bourneovo ultimátum
(2007)
22. 8. 2017
9
Smrt v oblacích
22. 8. 2017
8
Logan: Wolverine
(2017)
22. 8. 2017
8.5
V hlavě
(2015)
22. 8. 2017
9
Circle: Uzavřený kruh
(2017)
22. 8. 2017
6
Atomic Blonde: Bez lítosti
(2017)
21. 8. 2017
8
Dunkerk
(2017)
21. 8. 2017
10
Naprostí cizinci
(2016)
21. 8. 2017
7.5
Den nezávislosti: Nový útok
(2016)
5. 7. 2016
7
Marťan
(2015)
3. 7. 2016
10
Povětří
(2015)
3. 7. 2016
2
Země zítřka
(2015)
3. 7. 2016
6
Pawn Shop Chronicles: Historky ze zastavárny
(2013)
3. 7. 2016
10
Mimoni
(2015)
3. 7. 2016
9.5
Rezistence
(2015)
3. 7. 2016
7.5
Star Wars: Síla se probouzí
(2015)
3. 7. 2016
7
Pohádkář
(2014)
3. 7. 2016
6.5
Nesmrtelný
(2015)
3. 7. 2016
8
Slídil
(2014)
3. 7. 2016
9
Mission: Impossible - Národ grázlů
(2015)
3. 7. 2016
10
Jurský svět
(2015)
15. 8. 2015
9.5
Hon na lišku
(2014)
15. 8. 2015
7
San Andreas
(2015)
15. 8. 2015
7
Poslední přežije
(2015)
15. 8. 2015
5.5
Popelka
(2015)
15. 8. 2015
8
Noční běžec
(2015)
15. 8. 2015
7.5
Noc v muzeu: Tajemství hrobky
(2014)
15. 8. 2015
6
Focus
(2015)
15. 8. 2015
7.5
Kingsman: Tajná služba
(2014)
30. 5. 2015
10
1
20
21
22
23