Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
janin
Jana Doskocilova
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
1 541
Od nejnovějších
Anthropoid
(2016)
7. 1. 2017
8.5
Fotograf
(2015)
7. 1. 2017
5.5
Tři bratři
(2014)
7. 1. 2017
7
Štěstí
(2005)
7. 1. 2017
7.5
Kobry a užovky
(2015)
7. 1. 2017
7.5
Příběhy obyčejného šílenství
(2005)
7. 1. 2017
9
Šílení
(2005)
7. 1. 2017
7.5
Domácí péče
(2015)
7. 1. 2017
6.5
Rodina je základ státu
(2011)
7. 1. 2017
7
Panství Downton
(2010)
12. 1. 2016
7
Penny Dreadful
(2014)
12. 1. 2016
7.5
Šílenci z Manhattanu
(2007)
12. 1. 2016
8
Hra o trůny
(2011)
12. 1. 2016
8.5
Fargo
(2014)
12. 1. 2016
8.5
Padesát odstínů šedi
(2015)
12. 1. 2016
5
REVENANT Zmrtvýchvstání
(2015)
12. 1. 2016
8.5
Cizinka
(2014)
12. 1. 2016
8.5
Dárce
(2014)
16. 8. 2015
8
Hobit: Bitva pěti armád
(2014)
27. 2. 2015
7
Big Lebowski
(1998)
27. 2. 2015
9
Interstellar
(2014)
27. 2. 2015
9
True Blood: Pravá krev
(2008)
27. 2. 2015
8
Rukavička
(1941)
2. 11. 2014
6.5
U pěti veverek
(1944)
2. 11. 2014
6
Karel a já
(1942)
2. 11. 2014
6.5
Žabec
(1939)
2. 11. 2014
5
Zlatý člověk
(1939)
2. 11. 2014
5.5
Její hřích
(1939)
2. 11. 2014
4.5
Studujeme za školou
(1939)
2. 11. 2014
5
Žena pod křížem
(1937)
2. 11. 2014
5.5
Sextánka
(1936)
2. 11. 2014
4.5
Divoch
(1936)
2. 11. 2014
5
Lízin let do nebe
(1937)
2. 11. 2014
6
Polská krev
(1934)
2. 11. 2014
5.5
Děvče za výkladem
(1937)
2. 11. 2014
6
Zlaté ptáče
(1932)
2. 11. 2014
5
Golem
(1936)
2. 11. 2014
5.5
Advokátka Věra
(1937)
2. 11. 2014
5.5
Hrdina jedné noci
(1935)
2. 11. 2014
5
Holka nebo kluk
(1938)
2. 11. 2014
5.5
Načíst další
1
36
37
38
39