Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
adamhero
Adam Kolarik
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
45
Od nejnovějších
Umbrella Academy
(2019)
11. 11. 2024
7
Rod draka
(2022)
18. 10. 2024
8
Death Note - Zápisník smrti
(2006)
17. 10. 2024
10
V hlavě 2
(2024)
17. 10. 2024
8
Joker: Folie à Deux
(2024)
17. 10. 2024
5
Iron Man 2
(2010)
4. 9. 2024
9
Iron Man 3
(2013)
4. 9. 2024
7
Iron Man
(2008)
4. 9. 2024
8
Star Wars: Vzestup Skywalkera
(2019)
3. 9. 2024
5
Star Wars: Síla se probouzí
(2015)
3. 9. 2024
6
Star Wars: Poslední z Jediů
(2017)
3. 9. 2024
4
Star Wars: Akolytka
(2024)
3. 9. 2024
5
Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů
(1983)
3. 9. 2024
9
Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder
(1980)
3. 9. 2024
7
Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje
(1977)
3. 9. 2024
7
Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů
(2005)
3. 9. 2024
8
Star Wars: Epizoda II - Klony útočí
(2002)
3. 9. 2024
7
Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba
(1999)
3. 9. 2024
9
Aquaman
(2018)
3. 9. 2024
7
Ant-Man a Wasp: Quantumania
(2023)
3. 9. 2024
4
Ant-Man
(2015)
3. 9. 2024
8
Aquaman a ztracené království
(2023)
3. 9. 2024
5
Hvězdná brána
(1994)
3. 9. 2024
0
Sedm
(1995)
3. 9. 2024
8
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
3. 9. 2024
9
Spider-Man 3
(2007)
3. 9. 2024
7
Spider-Man
(2002)
3. 9. 2024
6
Spider-Man: Bez domova
(2021)
3. 9. 2024
9
Spider-Man 2
(2004)
3. 9. 2024
7
Spider-Man: Daleko od domova
(2019)
3. 9. 2024
7
Spider-Man: Homecoming
(2017)
3. 9. 2024
7
Spider-Man: Paralelní světy
(2018)
3. 9. 2024
9
Spider-Man: Napříč paralelními světy
(2023)
3. 9. 2024
10
Avengers: Age of Ultron
(2015)
3. 9. 2024
8
Avengers: Endgame
(2019)
3. 9. 2024
9
Avengers
(2012)
3. 9. 2024
9
Avengers: Infinity War
(2018)
3. 9. 2024
9
Captain America: Návrat prvního Avengera
(2014)
3. 9. 2024
6
Captain America: První Avenger
(2011)
3. 9. 2024
7
Deadpool & Wolverine
(2024)
3. 9. 2024
7
1
2