Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
jakubkopenec
Jakub Kopenec
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
41
Od nejnovějších
Šílený Max: Zběsilá cesta
(2015)
27. 2. 2016
1
Millerovi na tripu
(2013)
27. 2. 2016
10
Deadpool
(2016)
27. 2. 2016
9.5
V zajetí démonů
(2013)
27. 2. 2016
9.5
Avengers: Age of Ultron
(2015)
7. 11. 2015
6.5
Zrození Planety opic
(2011)
7. 11. 2015
6
Vlk z Wall Street
(2013)
7. 11. 2015
7.5
Rychle a zběsile 7
(2015)
7. 11. 2015
4.5
Iron Man
(2008)
7. 11. 2015
10
Strážci Galaxie
(2014)
7. 11. 2015
4
Rivalové
(2013)
7. 11. 2015
6.5
Velká šestka
(2014)
7. 11. 2015
6
Simpsonovi ve filmu
(2007)
7. 11. 2015
8
Kingsman: Tajná služba
(2014)
7. 11. 2015
7.5
Jak vycvičit draka
(2010)
7. 11. 2015
7
Nespoutaný Django
(2012)
7. 11. 2015
8
Nedotknutelní
(2011)
7. 11. 2015
9
Forrest Gump
(1994)
7. 11. 2015
5.5
Ratatouille
(2007)
30. 7. 2013
5.5
Princ a Pruďas
(2011)
30. 7. 2013
6.5
Koupili jsme ZOO
(2011)
23. 7. 2013
6
Raubíř Ralf
(2012)
23. 7. 2013
3.5
Paul
(2011)
23. 7. 2013
8.5
Avengers
(2012)
23. 7. 2013
6.5
Železný obr
(1999)
23. 7. 2013
5
Rango
(2011)
23. 7. 2013
5.5
Iron Man 3
(2013)
23. 7. 2013
9.5
Skyfall
(2012)
23. 7. 2013
6.5
Diktátor
(2012)
23. 7. 2013
8.5
Muži v černém 3
(2012)
23. 7. 2013
8.5
Prci, prci, prcičky: Školní sraz
(2012)
23. 7. 2013
8
Méďa
(2012)
23. 7. 2013
6.5
Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic
(2013)
23. 7. 2013
6
Hledá se Nemo
(2003)
23. 7. 2013
6
Temný rytíř
(2008)
23. 7. 2013
5.5
Pár nenormálních aktivit
(2013)
23. 7. 2013
7
Pařba v Bangkoku
(2011)
23. 7. 2013
5.5
Madagaskar 3
(2012)
23. 7. 2013
4.5
Univerzita pro příšerky
(2013)
23. 7. 2013
8
Croodsovi
(2013)
23. 7. 2013
10
1
2