Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
marek-dvorsky
Marek Dvorský
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
93
Od nejnovějších
Na návštěvě
(2015)
16. 8. 2017
7
Směr smrt
(2006)
18. 7. 2017
4
Diktátor
(2012)
19. 7. 2014
7
Jeptiška
(2005)
11. 7. 2014
4
Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj ...
(2006)
9. 7. 2014
7
Útok na Bílý dům
(2013)
30. 6. 2014
8
Jeho fotr, to je lotr!
(2004)
26. 6. 2014
7.5
Fotr je lotr
(2000)
26. 6. 2014
8
Výkupné
(1996)
25. 6. 2014
7
Den poté
(2004)
25. 6. 2014
7
Šťastný Nový rok
(2011)
19. 6. 2014
3.5
Ďábel
(2010)
4. 6. 2014
3.5
Vyvrženci pekla
(2005)
3. 6. 2014
8.5
Dům tisíce mrtvol
(2003)
1. 6. 2014
6
Asterix a Obelix ve službách jejího veličenstva ve 3D
(2012)
1. 6. 2014
5.5
Smrt přichází v bílém
(2003)
30. 5. 2014
7.5
Rocky V
(1990)
29. 5. 2014
5
Rocky IV
(1985)
29. 5. 2014
9
Rocky III
(1982)
29. 5. 2014
8
Rocky
(1976)
29. 5. 2014
7.5
Rafťáci
(2006)
29. 5. 2014
7.5
Zlověstné ticho
(2007)
29. 5. 2014
4.5
Vřískot
(1996)
28. 5. 2014
7.5
Mučedníci
(2008)
28. 5. 2014
3
Asterix a Obelix: Mise Kleopatra
(2002)
28. 5. 2014
6.5
Pokoj 1408
(2007)
28. 5. 2014
4
Plán útěku
(2013)
28. 5. 2014
7
Poslední výkřik
(2012)
26. 5. 2014
2
Kronika
(2012)
19. 1. 2014
1.5
V zajetí démonů
(2013)
19. 1. 2014
8
Šestý smysl
(1999)
19. 1. 2014
7.5
Kámoš 2
(1999)
18. 1. 2014
7.5
Kámoš
(1996)
18. 1. 2014
7.5
Jack Frost
(1998)
18. 1. 2014
8
Titanic
(1997)
18. 1. 2014
9.5
Mumie se vrací
(2001)
18. 1. 2014
6
Mumie
(1999)
18. 1. 2014
8.5
Smlouva s ďáblem
(2000)
18. 1. 2014
8
Pánská jízda
(2004)
18. 1. 2014
8.5
(J)elita ze střídačky
(2006)
18. 1. 2014
8.5
1
2
3