Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
B3Dr1Ch
Bedřich Tvrdý
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
286
Od nejnovějších
Twilight sága: Zatmění
(2010)
10. 12. 2012
0
King Kong
(2005)
10. 12. 2012
10
Jumanji
(1995)
9. 12. 2012
9.5
Fimfárum Jana Wericha
(2002)
8. 12. 2012
9.5
Bláznivá střela 2 a 1/2: Vůně strachu
(1991)
8. 12. 2012
8
Panic je nanic
(2005)
8. 12. 2012
6
Kontakt
(1997)
8. 12. 2012
8
Když Burian prášil
(1940)
8. 12. 2012
9.5
Gangy New Yorku
(2002)
8. 12. 2012
10
Batman se vrací
(1992)
8. 12. 2012
8.5
Lví král
(1994)
8. 12. 2012
10
Planeta opic
(1968)
8. 12. 2012
10
Ukradené Vánoce Tima Burtona
(1993)
8. 12. 2012
10
Mizerové
(1995)
8. 12. 2012
10
Kuky se vrací
(2010)
8. 12. 2012
9
Knoflíkáři
(1997)
8. 12. 2012
9.5
Apocalypto
(2006)
8. 12. 2012
10
Je třeba zabít Sekala
(1998)
8. 12. 2012
10
Wrestler
(2008)
8. 12. 2012
8.5
Pařba ve Vegas
(2009)
8. 12. 2012
10
Harry Potter a Ohnivý pohár
(2005)
8. 12. 2012
9
Kill Bill 2
(2004)
8. 12. 2012
5.5
Robin Hood, král zbojníků
(1991)
8. 12. 2012
8.5
Tygr a drak
(2000)
8. 12. 2012
8.5
Nepřítel před branami
(2001)
8. 12. 2012
8.5
Jak básníci přicházejí o iluze
(1985)
8. 12. 2012
10
Zdrojový kód
(2011)
8. 12. 2012
10
Amores perros - Láska je kurva
(2000)
8. 12. 2012
10
Master & Commander: Odvrácená strana světa
(2003)
8. 12. 2012
8.5
V jako Vendeta
(2005)
8. 12. 2012
9.5
Základní instinkt
(1992)
8. 12. 2012
9.5
Spider-Man 2
(2004)
8. 12. 2012
5
Na vlásku
(2010)
8. 12. 2012
10
Černá kočka, bílý kocour
(1998)
8. 12. 2012
10
Sin City - město hříchu
(2005)
8. 12. 2012
6.5
Kolja
(1996)
8. 12. 2012
10
Toy Story: Příběh hraček
(1995)
8. 12. 2012
10
Matrix Revolutions
(2003)
8. 12. 2012
10
Piráti z Karibiku – Prokletí Černé perly
(2003)
8. 12. 2012
10
S tebou mě baví svět
(1982)
8. 12. 2012
10
1
5
6
7
8