Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
polopaticky
Marek Řeháček
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
69
Od nejnovějších
BANGER.
(2022)
22. 9. 2022
10
Seveřan
(2022)
1. 9. 2022
10
Klenot
(2022)
1. 9. 2022
4
The Gray Man
(2022)
1. 9. 2022
7.5
Men
(2022)
1. 9. 2022
8
Predátor: Kořist
(2022)
1. 9. 2022
7
Zelená kniha
(2018)
14. 5. 2019
9.5
Avengers: Endgame
(2019)
14. 5. 2019
9.5
Pokémon: Detektiv Pikachu
(2019)
14. 5. 2019
8
Ready Player One: Hra začíná
(2018)
6. 6. 2018
8.5
Solo: Star Wars Story
(2018)
6. 6. 2018
8
Fantomas
(1964)
6. 6. 2018
8
To
(2017)
28. 11. 2017
8
Thor: Ragnarok
(2017)
28. 11. 2017
9.5
Táta je doma 2
(2017)
28. 11. 2017
8
Dunkerk
(2017)
20. 7. 2017
8
Logan: Wolverine
(2017)
14. 7. 2017
7.5
Kong: Ostrov lebek
(2017)
14. 7. 2017
4
Loupež ve velkém stylu
(2017)
14. 7. 2017
6.5
Vetřelec 3
(1992)
1. 3. 2017
7
Vetřelec
(1979)
1. 3. 2017
8.5
Vetřelci
(1986)
1. 3. 2017
9
Sám doma 2: Ztracen v New Yorku
(1992)
21. 2. 2017
8.5
Sám doma
(1990)
21. 2. 2017
9
Hadi v letadle
(2006)
21. 2. 2017
4.5
Vlk z Wall Street
(2013)
15. 2. 2017
8
Padesát odstínů temnoty
(2017)
15. 2. 2017
9
La La Land
(2016)
15. 2. 2017
9.5
Noční zvířata
(2016)
12. 12. 2016
9.5
Pařba o Vánocích
(2016)
12. 12. 2016
4
I Am Bolt
(2016)
12. 12. 2016
6.5
Zachraňte pana Bankse
(2013)
2. 12. 2016
7.5
Most špiónů
(2015)
2. 12. 2016
8
Inferno
(2016)
2. 12. 2016
6
Terminál
(2004)
25. 11. 2016
7.5
Atlas mraků
(2012)
25. 11. 2016
9.5
Sully: Zázrak na řece Hudson
(2016)
25. 11. 2016
8.5
Zelená míle
(1999)
20. 8. 2016
9.5
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
20. 8. 2016
9.5
Forrest Gump
(1994)
20. 8. 2016
9.5
1
2