Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
musty
Barbora Belavá
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
23
Od nejnovějších
Jízda
(1994)
14. 5. 2019
9
Skleněný
(2019)
14. 5. 2019
6.5
Úkryt v ZOO
(2016)
14. 5. 2019
9
Co jsme komu udělali?
(2014)
14. 5. 2019
8.5
Gauguin
(2017)
14. 5. 2019
9
Zelená kniha
(2018)
14. 5. 2019
9
Hotel Rwanda
(2004)
19. 2. 2015
8.5
Pán prstenů: Dvě věže
(2002)
19. 2. 2015
6.5
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
19. 2. 2015
10
Forrest Gump
(1994)
19. 2. 2015
8
Padesát odstínů šedi
(2015)
19. 2. 2015
4
Útěk do divočiny
(2007)
17. 12. 2012
7.5
Kult hákového kříže
(1998)
17. 12. 2012
8
Gran Torino
(2008)
17. 12. 2012
9
Milý Johne
(2010)
17. 12. 2012
3.5
Tajemství rovnováhy
(2006)
17. 12. 2012
9.5
Titanic
(1997)
17. 12. 2012
6
Až vyjde měsíc
(2012)
17. 12. 2012
6.5
Atlas mraků
(2012)
17. 12. 2012
7
Twilight sága: Rozbřesk - 2. část
(2012)
17. 12. 2012
4
Twilight sága: Rozbřesk - 1. část
(2011)
17. 12. 2012
3.5
Twilight sága: Zatmění
(2010)
17. 12. 2012
5
Hobit: Neočekávaná cesta
(2012)
17. 12. 2012
6