Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
ellianka
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
18
Od nejnovějších
Když draka bolí hlava
(2018)
29. 10. 2018
0.5
La cara oculta
(2011)
29. 7. 2015
6.5
Requiem za sen
(2000)
23. 6. 2015
7.5
Divoké historky
(2014)
26. 11. 2014
8
Moon
(2009)
31. 10. 2014
7.5
Cheech and Chong: Up in Smoke
(1978)
31. 10. 2014
6.5
Mazaný Filip
(2003)
31. 10. 2014
8
Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil
(2014)
6. 10. 2014
7
Žena v kleci
(2013)
18. 8. 2014
7
Cizí oběd
(2013)
7. 8. 2014
6
Sviňák
(2013)
5. 8. 2014
9
Temný případ
(2014)
4. 8. 2014
9.5
Gravitace
(2013)
7. 7. 2014
5
X-Men: Budoucí minulost
(2014)
22. 5. 2014
8
Klub poslední naděje
(2013)
15. 5. 2014
9
Avengers
(2012)
15. 5. 2014
5.5
Hunger Games: Vražedná pomsta
(2013)
15. 5. 2014
5
Velká nádhera
(2013)
15. 5. 2014
9.5