Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
CZhello
Jakub Demko
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
14
Od nejnovějších
Podfukáři 2
(2016)
17. 7. 2016
8.5
Velké Oči
(2014)
22. 6. 2016
9
Diktátor
(2012)
26. 3. 2013
10
Sněhurka
(2012)
26. 3. 2013
5
Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street
(2007)
26. 3. 2013
10
Mrtvá nevěsta Tima Burtona
(2005)
26. 3. 2013
9.5
Velká ryba
(2003)
26. 3. 2013
10
Temné stíny
(2012)
26. 3. 2013
9
Beetlejuice
(1988)
26. 3. 2013
10
Výplata
(2003)
3. 8. 2012
9
Alenka v říši divů
(2010)
3. 8. 2012
10
Karlík a továrna na čokoládu
(2005)
3. 8. 2012
9.5
Případ číslo 39
(2009)
3. 8. 2012
10
Koralína a svět za tajnými dveřmi
(2009)
3. 8. 2012
10