Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
kuldaj
Jiří Kulíšek
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
8 146
Od nejnovějších
Enigma
(2001)
4. 1. 2016
5
Bella a Sebastián
(2013)
2. 12. 2014
6.5
7 trpaslíků
(2014)
2. 12. 2014
5
Osm a půl
(1963)
2. 12. 2014
8.5
Jessabelle: V tváři démona
(2014)
2. 12. 2014
3.5
Ouija
(2014)
2. 12. 2014
3.5
Angelika
(2013)
2. 12. 2014
3
Let's Dance All In
(2014)
2. 12. 2014
4
Sex Tape
(2014)
2. 12. 2014
4
Grace, kněžna monacká
(2014)
2. 12. 2014
4.5
(Ne)zadaní
(2014)
2. 12. 2014
3.5
Annabelle
(2014)
2. 12. 2014
5.5
Všiváci
(2014)
2. 12. 2014
4
Need for Speed
(2014)
2. 12. 2014
4
Hercules
(2014)
2. 12. 2014
4.5
Falešní poldové
(2014)
2. 12. 2014
4
Zůstaň se mnou
(2014)
2. 12. 2014
6
3 dny na zabití
(2014)
2. 12. 2014
4.5
Nekonečná láska
(2014)
2. 12. 2014
6
Místa
(2014)
2. 12. 2014
4
Fízlové, hajzlové
(2013)
2. 12. 2014
5
V tichu
(2014)
2. 12. 2014
5.5
MY 2
(2014)
2. 12. 2014
4.5
Pompeje 3D
(2014)
2. 12. 2014
5
Dřív než půjdu spát
(2014)
2. 12. 2014
6
Pošťák Pat
(2014)
2. 12. 2014
5.5
Pohádkář
(2014)
2. 12. 2014
4.5
Rio 2
(2014)
2. 12. 2014
5.5
Želvy Ninja
(2014)
2. 12. 2014
5
Lepší teď než nikdy
(2014)
2. 12. 2014
5
V oku tornáda
(2014)
2. 12. 2014
5
Transcendence
(2014)
2. 12. 2014
6.5
10 pravidel jak sbalit holku
(2014)
2. 12. 2014
5.5
Jedna za všechny
(2014)
2. 12. 2014
6
Drákula: Neznámá legenda
(2014)
2. 12. 2014
5.5
Andělé všedního dne
(2014)
2. 12. 2014
4.5
Dlouhá cesta dolů
(2014)
2. 12. 2014
6
Očista: Anarchie
(2014)
2. 12. 2014
6.5
Všechny cesty vedou do hrobu
(2014)
2. 12. 2014
5.5
Hartova válka
(2002)
2. 12. 2014
5.5
Načíst další
1
6
7
8
204