Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
samik
Samuel Dvořák
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
18
Od nejnovějších
Hunger Games: Síla vzdoru - 1. část
(2014)
13. 3. 2015
7
Sedmero krkavců
(2015)
13. 3. 2015
10
Sedmý syn
(2014)
13. 3. 2015
6
Hobitit
(1993)
11. 12. 2014
6
Hobit: Šmakova dračí poušť
(2013)
11. 12. 2014
6.5
Hobit: Neočekávaná cesta
(2012)
11. 12. 2014
6
Tři vejce do skla
(1937)
27. 11. 2014
9
Honzíkova cesta
(1956)
27. 11. 2014
7.5
Romeo, Julie a tma
(1959)
27. 11. 2014
8
O princezně Jasněnce a létajícím ševci
(1987)
31. 5. 2014
9
Cirkus bude!
(1954)
31. 5. 2014
8
Cirkus Humberto
(1988)
31. 5. 2014
9.5
Padesát odstínů šedi
(2015)
15. 5. 2014
3
Poslední cyklista
(2014)
15. 5. 2014
10
Bony a klid 2
(2014)
15. 5. 2014
8.5
Vrchní, prchni!
(1981)
1. 4. 2014
9
Bylo nás pět
(1995)
1. 4. 2014
9.5
Na samotě u lesa
(1976)
1. 4. 2014
9.5