Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
ales-kralik
Aleš Králík
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
19
Od nejnovějších
RocknRolla
(2008)
26. 8. 2020
8
Podfu(c)k
(2000)
26. 8. 2020
10
Sbal prachy a vypadni
(1998)
26. 8. 2020
10
Aladin
(2019)
26. 8. 2020
9
Gentlemani
(2020)
26. 8. 2020
9.5
Kingsman: Zlatý kruh
(2017)
1. 10. 2019
8
Kill Bill 2
(2004)
1. 10. 2019
8
Kill Bill
(2003)
1. 10. 2019
10
Zelená kniha
(2018)
14. 5. 2019
9
Najednou jsme rodina
(2018)
14. 5. 2019
9.5
Avengers: Endgame
(2019)
14. 5. 2019
10
Garth Marenghi's Darkplace
(2004)
28. 11. 2017
10
Twin Peaks
(2017)
28. 11. 2017
10
Liga spravedlnosti
(2017)
28. 11. 2017
8
Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder
(1980)
20. 2. 2015
9
Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje
(1977)
20. 2. 2015
10
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
5. 8. 2014
9.5
Vetřelci
(1986)
5. 8. 2014
10
Vetřelec
(1979)
5. 8. 2014
8.5