Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
perfekta
Miluše Šafránková
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
61
Od nejnovějších
Můj kamarád drak
(2016)
2. 9. 2016
8
Učitelka
(2016)
2. 9. 2016
7.5
Star Trek: Do neznáma
(2016)
1. 9. 2016
8
Terminátor
(1984)
20. 8. 2016
10
Lucie: Příběh jedný kapely
(2016)
20. 8. 2016
9
Tajný život mazlíčků
(2016)
20. 8. 2016
9.5
Barbar Conan
(1982)
10. 8. 2016
9.5
Starci na chmelu
(1964)
10. 8. 2016
10
Baron Prášil
(1961)
10. 8. 2016
10
Vzkaz v láhvi
(2016)
29. 7. 2016
7.5
Doba ledová: Mamutí drcnutí
(2016)
29. 7. 2016
7.5
Angry Birds ve filmu
(2016)
29. 7. 2016
6.5
Orel Eddie
(2016)
14. 7. 2016
9
Captain America: Občanská válka
(2016)
14. 7. 2016
8.5
Želvy Ninja 2
(2016)
14. 7. 2016
8.5
Pád Londýna
(2016)
11. 5. 2016
8
Jak přežít single
(2016)
11. 5. 2016
6
Kmotr
(1972)
11. 5. 2016
10
Jak básníci čekají na zázrak
(2016)
28. 4. 2016
8
Moje tlustá řecká svatba 2
(2016)
28. 4. 2016
7.5
Predátor
(1987)
28. 4. 2016
10
Žabák Ribit
(2014)
7. 4. 2016
7
Bohové Egypta
(2016)
7. 4. 2016
7.5
Sedm statečných
(1960)
7. 4. 2016
9.5
Padesátka
(2015)
7. 1. 2016
5
Star Wars: Síla se probouzí
(2015)
7. 1. 2016
8.5
Vánoční Kameňák
(2015)
7. 1. 2016
7
Avengers: Age of Ultron
(2015)
17. 10. 2015
8.5
Pixely
(2015)
17. 10. 2015
7.5
Mládí
(2015)
17. 10. 2015
8.5
Mimoni
(2015)
9. 8. 2015
8
Terminátor Genisys
(2015)
9. 8. 2015
8
Ovečka Shaun ve filmu
(2015)
9. 8. 2015
8
Americký sniper
(2014)
13. 3. 2015
8
Tři srdce
(2014)
13. 3. 2015
8
Asterix: Sídliště bohů
(2014)
13. 3. 2015
8
Vetřelec
(1979)
27. 2. 2015
10
Jupiter vychází
(2015)
27. 2. 2015
6.5
Whiplash
(2014)
27. 2. 2015
8.5
96 hodin: Zúčtování
(2015)
27. 2. 2015
6.5
Načíst další
1
2