Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
martek
MARTINA CIESLAROVÁ
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
10
Od nejnovějších
Něžné vlny
(2014)
27. 2. 2015
1.5
Tři bratři
(2014)
27. 2. 2015
1.5
Padesát odstínů šedi
(2015)
27. 2. 2015
5.5
Souboj Titánů
(2010)
1. 6. 2014
10
Velká nádhera
(2013)
29. 5. 2014
6.5
Millerovi na tripu
(2013)
29. 5. 2014
10
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
29. 5. 2014
9
Chata v horách
(2011)
3. 1. 2014
6
Podfukáři
(2013)
3. 1. 2014
10
Jak dostat tatínka do polepšovny
(1978)
29. 12. 2013
10