Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Socna
Jaroslav Gaudek
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
114
Od nejnovějších
Vetřelec: Covenant
(2017)
14. 7. 2017
6
Ghost in the Shell
(2017)
14. 7. 2017
5.5
Vynález
(2004)
14. 7. 2017
8.5
Sully: Zázrak na řece Hudson
(2016)
1. 3. 2017
8.5
Spojenci
(2016)
1. 3. 2017
7.5
La La Land
(2016)
1. 3. 2017
9
Deepwater Horizon: Moře v plamenech
(2016)
7. 11. 2016
8
Mechanik zabiják: Vzkříšení
(2016)
7. 11. 2016
4
Doctor Strange
(2016)
7. 11. 2016
7.5
Útěk do divočiny
(2007)
14. 9. 2016
8.5
Sebevražedný oddíl
(2016)
14. 9. 2016
7.5
Star Trek: Do temnoty
(2013)
14. 9. 2016
8
V srdci moře
(2015)
10. 8. 2016
7.5
Špión
(2015)
10. 8. 2016
6
Hardcore Henry
(2015)
10. 8. 2016
8.5
Kosti a skalp
(2015)
15. 7. 2016
8.5
Legendy z Dogtownu
(2005)
15. 7. 2016
7.5
Terminátor
(1984)
15. 7. 2016
9
Čarodějnice
(2015)
6. 6. 2016
8.5
Terminátor Genisys
(2015)
6. 6. 2016
5.5
Rapeří z Comptonu
(2015)
6. 6. 2016
7.5
Zpráva o Europě
(2013)
14. 4. 2016
7.5
Spotlight
(2015)
14. 4. 2016
9.5
Predátor
(1987)
14. 4. 2016
9
Scary Movie 5
(2013)
8. 4. 2016
1.5
V hlavě
(2015)
8. 4. 2016
8
Star Wars: Síla se probouzí
(2015)
8. 4. 2016
8
Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti
(2016)
24. 3. 2016
4.5
Mimoni
(2015)
17. 3. 2016
5
Birdman
(2014)
17. 3. 2016
7.5
Whiplash
(2014)
17. 3. 2016
9
Rudý kapitán
(2016)
9. 3. 2016
6
Marťan
(2015)
3. 3. 2016
9
Deadpool
(2016)
3. 3. 2016
8.5
REVENANT Zmrtvýchvstání
(2015)
3. 3. 2016
7
Klub rváčů
(1999)
1. 9. 2015
8.5
X-Men
(2000)
1. 9. 2015
7
Hanebný pancharti
(2009)
1. 9. 2015
8
Dokonalý trik
(2006)
1. 9. 2015
8
Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder
(1980)
1. 9. 2015
9.5
Načíst další
1
2
3