Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
darth vader
Tedbear2002
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
284
Od nejnovějších
Blíženec
(2019)
19. 10. 2019
5.5
Joker
(2019)
19. 10. 2019
8
Slunovrat
(2019)
10. 8. 2019
7.5
Bumblebee
(2018)
10. 8. 2019
4
Mrtví neumírají
(2019)
23. 7. 2019
5.5
Spider-Man: Daleko od domova
(2019)
23. 7. 2019
7
LEGO® příběh 2
(2019)
10. 3. 2019
5.5
Captain Marvel
(2019)
10. 3. 2019
6.5
Roma
(2018)
20. 1. 2019
6.5
Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny
(2018)
25. 11. 2018
6.5
Bohemian Rhapsody
(2018)
25. 11. 2018
8
Venom
(2018)
6. 10. 2018
6.5
Děsivé dědictví
(2018)
5. 8. 2018
8
Úžasňákovi 2
(2018)
5. 8. 2018
6.5
Tomb Raider
(2018)
25. 3. 2018
3.5
Winchester: Sídlo démonů
(2018)
25. 3. 2018
6
Harry Potter a Relikvie smrti - část 2
(2011)
26. 12. 2017
8
Králova řeč
(2010)
26. 12. 2017
7.5
Marťan
(2015)
26. 12. 2017
7.5
Jak vycvičit draka
(2010)
26. 12. 2017
7
Iron Man
(2008)
26. 12. 2017
7
Mimi šéf
(2017)
26. 12. 2017
7
Pobřežní hlídka
(2017)
26. 12. 2017
3
Liga spravedlnosti
(2017)
26. 12. 2017
4.5
Život
(2017)
26. 12. 2017
5
Annabelle 2: Zrození zla
(2017)
26. 12. 2017
6.5
Ghost in the Shell
(2017)
26. 12. 2017
6.5
7 životů
(2017)
26. 12. 2017
5.5
Kong: Ostrov lebek
(2017)
26. 12. 2017
3.5
Uteč
(2017)
26. 12. 2017
5
Král Artuš: Legenda o meči
(2017)
26. 12. 2017
6.5
Wonder Woman
(2017)
26. 12. 2017
6
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(2017)
26. 12. 2017
6.5
To
(2017)
26. 12. 2017
6
Terminátor
(1984)
26. 12. 2017
8
Rivalové
(2013)
26. 12. 2017
7.5
Predátor
(1987)
26. 12. 2017
7
Nespoutaný Django
(2012)
26. 12. 2017
9
Jurský park
(1993)
26. 12. 2017
8.5
Indiana Jones a poslední křížová výprava
(1989)
26. 12. 2017
8
Načíst další
1
4
5
6
8