Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
gruzdej
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
838
Od nejnovějších
Duna
(1984)
7. 3. 2024
10
Řím
(2005)
13. 1. 2024
8
Podfu(c)k
(2000)
6. 1. 2024
8
Eternals
(2021)
14. 11. 2023
4
Ferdinandovy zahrady
(2017)
17. 7. 2023
0
Svět na talíři
(2022)
17. 4. 2023
10
Na západní frontě klid
(2022)
28. 2. 2023
4
Vánoční koleda: Muzikál
(2022)
7. 12. 2022
0
Nepřestávej dýchat
(2022)
6. 8. 2022
4
Generation Kill
(2008)
29. 6. 2022
4
Mafiánovi
(2013)
8. 6. 2022
8
Přichází Satan!
(1976)
17. 4. 2022
10
Půjčovna masa
(2018)
9. 2. 2022
10
Na hraně zítřka
(2014)
6. 2. 2022
10
Je Suis Karl
(2021)
18. 1. 2022
10
Liga mužské moudrosti
(2021)
16. 12. 2021
0
Provedu - Afghánská mise
(2014)
28. 10. 2021
10
Festival pana Rifkina
(2021)
17. 9. 2021
8
Staříci
(2019)
10. 9. 2021
10
Černobyl
(2019)
2. 7. 2021
10
Stranger Things
(2016)
2. 7. 2021
10
Matky
(2020)
26. 6. 2021
10
Queer: Utajená léta
(2017)
22. 5. 2021
10
Queer: Jaroslav v Pravdě
(2017)
22. 5. 2021
8
Queer: Je to fakt fér?
(2017)
22. 5. 2021
8
Queer: Není jeden feminismus
(2017)
22. 5. 2021
10
Queer: ŘEKNU.TO
(2017)
22. 5. 2021
8
Queer: Džendr džihád (Jsou muži křehcí?)
(2017)
22. 5. 2021
10
Queer: Hnusáci a úchyláci
(2017)
22. 5. 2021
10
Queer: Youtuber jako já
(2017)
22. 5. 2021
8
Queer: Travesti po anglicku
(2017)
22. 5. 2021
10
Queer: Švédský stůl ve Švédsku neznají
(2017)
22. 5. 2021
10
Lupin
(2021)
16. 2. 2021
6
Dámský gambit
(2020)
10. 1. 2021
4
Šarlatán
(2020)
24. 8. 2020
8
Češi zachraňují
(2018)
13. 2. 2020
10
Žena na válečné stezce
(2018)
9. 2. 2020
10
Looper: nájemný zabiják
(2012)
2. 2. 2020
8
Na nože
(2019)
2. 2. 2020
8
Zátah
(1987)
28. 1. 2020
4
Načíst další
1
16
17
18
21