Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Nikol.
Nikol Jankovičova
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
33
Od nejnovějších
Probudím se včera
(2012)
28. 1. 2021
4
Válka Bohů
(2011)
28. 1. 2021
7
Bohové Egypta
(2016)
28. 1. 2021
6.5
Vampýrská akademie
(2014)
28. 1. 2021
10
Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená
(2018)
28. 1. 2021
8
Cesta na tajuplný ostrov 2
(2012)
28. 1. 2021
6
Mortal Instruments: Město z kostí
(2013)
28. 1. 2021
10
Underworld: Probuzení
(2012)
28. 1. 2021
6.5
Percy Jackson: Moře nestvůr
(2013)
28. 1. 2021
8.5
Tomb Raider
(2018)
28. 1. 2021
8
Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna
(2011)
28. 1. 2021
8
Malý princ
(2015)
28. 1. 2021
4
Alenka v říši divů: Za zrcadlem
(2016)
28. 1. 2021
6.5
Hotel Transylvánie 2
(2015)
28. 1. 2021
6
Captain America: První Avenger
(2011)
28. 1. 2021
7.5
Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti
(2016)
28. 1. 2021
10
Wonder Woman
(2017)
28. 1. 2021
8.5
Avengers: Infinity War
(2018)
28. 1. 2021
9
Thor: Ragnarok
(2017)
28. 1. 2021
8
Harry Potter a Relikvie smrti - část 2
(2011)
28. 1. 2021
9.5
Thor: Temný svět
(2013)
28. 1. 2021
9
Avengers: Age of Ultron
(2015)
28. 1. 2021
7.5
Thor
(2011)
28. 1. 2021
9
Zloba - Královna černé magie
(2014)
28. 1. 2021
6.5
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(2017)
28. 1. 2021
6.5
Sebevražedný oddíl
(2016)
28. 1. 2021
8
Lovci stínů: Nástroje smrti
(2016)
13. 1. 2021
10
A Christmas Kiss
(2011)
13. 1. 2021
5
Sherlock Holmes: Hra stínů
(2011)
13. 1. 2021
8
Ready Player One: Hra začíná
(2018)
13. 1. 2021
8.5
Nejkrásnější hádanka
(2008)
13. 1. 2021
7
Sabrinina děsivá dobrodružství
(2018)
13. 1. 2021
9
Prvních 100
(2014)
13. 1. 2021
10