Listopad 2008. Louise je osmnáct. Má strávit dva roky v Bombaji se svými rodiči, kteří se tam musejí přemístit kvůli práci. Ještě než se nastěhují do nového domu, ubytují se v okázalém apartmá hotelu Taj Mahal Palace. Zatímco si rodiče jednoho večera vyrazí na večeři, Louise se rozhodne zůstat v hotelu. V jeho chodbách jsou slyšet podivné zvuky... Dívka si během několika minut uvědomí, že tam probíhá teroristický útok. Jediné spojení s okolním světem představuje její mobilní telefon, díky němuž se jí podaří kontaktovat otce. Ten se k ní zoufale snaží dostat z druhého konce města, v němž zavládl totální chaos. Louise musí strávit dlouhou noc sama tváří v tvář nebezpečí. A nikdy už nebude stejná jako dřív.
Teroristický útok pohledem mladé slečny z jednoho okna. Spíš taková depka než nějaký thriller, boužel po většinu času dost nudná. Závěr působí fain, v takovém duchu ale měl být celý film a ne poslední dvě minuty.
Jeden z řady dramatických filmů o teroristických útocích v Bombaji z roku 2008 nebo filmů, které jsou jimi inspirovány. Jedná se o tyto filmy (v pořadí podle uvedení do kin): Mumbai Massacre (2009) (který byl sestříhán do epizody Mumbai Massacre (2009) amerického televizního seriálu "Tajemství mrtvých"); krátký film Embrace (2012); hindský film Shahid (2012); bollywoodský film The Attacks of 26/11 (2013); francouzský celovečerní film Taj Mahal (2015); One Less God (2017) (alias The Mumbai Siege: 4 Days Of Terror); a Hotel Mumbai (2018).
Film je natočen podle skutečné události. V listopadu 2008 provedlo deset pákistánských členů islámské militantní organizace Laškar-e-Taiba sérii dvanácti koordinovaných střeleckých a bombových útoků, které trvaly čtyři dny v indické Bombaji. Útoky, které vyvolaly všeobecné celosvětové odsouzení, začaly ve středu 26. listopadu a trvaly do soboty 29. listopadu, přičemž bylo zabito 164 lidí a nejméně 308 jich bylo zraněno. Osm z útoků se odehrálo v jižní Bombaji: v Chhatrapati Shivaji Terminus, v hotelu Trident Oberoi, v Taj Mahal Palace & Tower Hotel, v kavárně Leopold, v nemocnici Cama, v židovském komunitním centru Nariman House, v kině Metro, na St Xavier's College a v uličce za budovou "The Times of India".