Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Logan
James Howlett
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
92
Od nejnovějších
Orel Eddie
(2016)
2. 1. 2018
8.5
Liga spravedlnosti
(2017)
2. 1. 2018
7.5
Thor: Ragnarok
(2017)
29. 10. 2017
10
Vikingové
(2013)
25. 10. 2017
9
Rogue One: Star Wars Story
(2016)
25. 10. 2017
8.5
Star Wars: Síla se probouzí
(2015)
25. 10. 2017
7.5
Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů
(1983)
25. 10. 2017
8
Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder
(1980)
25. 10. 2017
10
Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje
(1977)
25. 10. 2017
9
Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů
(2005)
25. 10. 2017
9.5
Star Wars: Epizoda II - Klony útočí
(2002)
25. 10. 2017
7
Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba
(1999)
25. 10. 2017
7.5
Pařba na třetí
(2013)
25. 10. 2017
9
Pařba v Bangkoku
(2011)
25. 10. 2017
8.5
Pařba ve Vegas
(2009)
25. 10. 2017
8
Ocelová pěst
(2011)
25. 10. 2017
9
Kat: Válečná zóna
(2008)
25. 10. 2017
5
Kat
(2004)
25. 10. 2017
7.5
Kong: Ostrov lebek
(2017)
25. 10. 2017
9
LEGO® Batman film
(2017)
25. 10. 2017
9
LEGO® příběh
(2014)
25. 10. 2017
7.5
Marvel One-Shot: Agent Carter
(2013)
25. 10. 2017
9
Marvel One-Shot: A Funny Thing Happened on the Way to Thor's Hammer
(2011)
25. 10. 2017
9.5
Marvel One-Shot: The Consultant
(2011)
25. 10. 2017
8.5
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
25. 10. 2017
10
Pán prstenů: Dvě věže
(2002)
25. 10. 2017
9.5
Pán prstenů: Společenstvo prstenu
(2001)
25. 10. 2017
9
Hobit: Bitva pěti armád
(2014)
25. 10. 2017
8.5
Hobit: Šmakova dračí poušť
(2013)
25. 10. 2017
9.5
Hobit: Neočekávaná cesta
(2012)
25. 10. 2017
9
Piráti z Karibiku – Prokletí Černé perly
(2003)
25. 10. 2017
8.5
Piráti z Karibiku – Truhla mrtvého muže
(2006)
25. 10. 2017
8.5
Piráti z Karibiku – Na konci světa
(2007)
25. 10. 2017
9.5
Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna
(2011)
25. 10. 2017
7
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(2017)
25. 10. 2017
7.5
Hulk na neznámé planetě
(2010)
25. 10. 2017
9
Hulk
(2003)
25. 10. 2017
6
Dostaňte agenta Smarta
(2008)
25. 10. 2017
7.5
Ghost Rider
(2007)
25. 10. 2017
7
Ghost Rider 2
(2011)
25. 10. 2017
6
1
2
3