Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
dakajinx
Daniel Karel
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
44
Od nejnovějších
John Wick 2
(2017)
10. 11. 2017
10
Příchozí
(2016)
6. 11. 2017
6.5
Pasažéři
(2016)
6. 11. 2017
10
Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti
(2016)
4. 11. 2017
9
Proč právě on?
(2016)
4. 11. 2017
10
Vzkaz v láhvi
(2016)
4. 11. 2017
8
Podfukáři 2
(2016)
4. 11. 2017
7
13 hodin: Tajní vojáci z Benghází
(2016)
4. 11. 2017
9.5
Sebevražedný oddíl
(2016)
4. 11. 2017
9.5
Rozpolcený
(2016)
4. 11. 2017
8.5
Teorie tygra
(2016)
4. 11. 2017
9
Fantastická zvířata a kde je najít
(2016)
4. 11. 2017
10
Warcraft: První střet
(2016)
4. 11. 2017
9.5
Deepwater Horizon: Moře v plamenech
(2016)
4. 11. 2017
9.5
Zúčtování
(2016)
4. 11. 2017
9.5
Snowden
(2016)
4. 11. 2017
9
Zpívej
(2016)
4. 11. 2017
10
Infiltrátor
(2016)
4. 11. 2017
9.5
Captain America: Občanská válka
(2016)
4. 11. 2017
9.5
V zajetí démonů 2
(2016)
4. 11. 2017
9
Kniha džunglí
(2016)
4. 11. 2017
9
Doctor Strange
(2016)
4. 11. 2017
8.5
Deadpool
(2016)
4. 11. 2017
10
Sully: Zázrak na řece Hudson
(2016)
4. 11. 2017
9.5
Zootropolis: Město zvířat
(2016)
4. 11. 2017
10
Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny
(2016)
4. 11. 2017
10
Strážci Galaxie 2
(2017)
4. 11. 2017
9
Rychle a zběsile 8
(2017)
4. 11. 2017
8.5
Kráska a zvíře
(2017)
4. 11. 2017
9.5
Já, padouch 3
(2017)
4. 11. 2017
10
Spider-Man: Homecoming
(2017)
4. 11. 2017
9.5
Baby Driver
(2017)
4. 11. 2017
8.5
Válka o planetu opic
(2017)
4. 11. 2017
10
To
(2017)
4. 11. 2017
8.5
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(2017)
4. 11. 2017
9.5
Wonder Woman
(2017)
4. 11. 2017
8
Loupež ve velkém stylu
(2017)
4. 11. 2017
9
Zabiják a bodyguard
(2017)
4. 11. 2017
9.5
Uteč
(2017)
4. 11. 2017
9
Kong: Ostrov lebek
(2017)
4. 11. 2017
9
1
2