Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Fanda.Kocfelda
František Kocfelda
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
171
Od nejnovějších
Chceš mě, chci tě
(2009)
21. 11. 2017
7
Insomnie
(2002)
21. 11. 2017
5
Mentalista
(2008)
21. 11. 2017
7.5
Útěk z MS-1
(2012)
16. 11. 2017
6.5
Kickboxer
(1989)
16. 11. 2017
8
Liga výjimečných
(2003)
16. 11. 2017
7
Simone
(2002)
16. 11. 2017
5
Opoparchant
(2001)
16. 11. 2017
5.5
Chirurgové
(2005)
16. 11. 2017
7.5
Námořní vyšetřovací služba L. A.
(2009)
16. 11. 2017
6.5
Válka skladů Texas
(2011)
16. 11. 2017
7
Velký průšvih
(2002)
22. 8. 2017
7
Můj soused zabiják 2
(2004)
22. 8. 2017
6.5
Daredevil
(2003)
14. 8. 2017
6.5
Můj soused zabiják
(2000)
14. 8. 2017
5.5
Mercury
(1998)
14. 8. 2017
5
Můj přítel delfín
(2011)
14. 8. 2017
7
Můj nejoblíbenější Marťan
(1999)
14. 8. 2017
6
Terminátor 2: Den zúčtování
(1991)
14. 8. 2017
7.5
Extant
(2014)
14. 8. 2017
6
Hooten a Lady: Lovci pokladů
(2016)
14. 8. 2017
6.5
Robot a Frank
(2012)
14. 8. 2017
7.5
Rytíři ze Šanghaje
(2003)
18. 7. 2017
7
Malý pitaval z velkého města
(1983)
18. 7. 2017
7
Božský Evan
(2007)
18. 3. 2017
6
Appaloosa
(2008)
18. 3. 2017
5.5
Kriminálka New York
(2004)
11. 3. 2017
6
Kriminálka Miami
(2002)
11. 3. 2017
6.5
Kriminálka Anděl
(2008)
11. 3. 2017
7
Kriminálka Las Vegas
(2000)
11. 3. 2017
6.5
Robocop: Temná spravedlnost
(2000)
3. 3. 2017
7.5
Fantastická čtyřka
(2015)
3. 3. 2017
6
Dívčí válka
(1991)
3. 3. 2017
7.5
Armagedon
(1998)
3. 3. 2017
8.5
Wasabi
(2001)
3. 3. 2017
8
Návrat sedmé roty
(1975)
3. 3. 2017
7
Sedmá rota za úplňku
(1977)
3. 3. 2017
6.5
Bažanti
(1971)
3. 3. 2017
6.5
Bažanti jedou do Španělska
(1972)
3. 3. 2017
7
Domácí vězení
(1996)
24. 2. 2017
6.5
1
2
3
4
5