Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
jac
Radek Vytiska
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
83
Od nejnovějších
Home
(2009)
22. 9. 2015
10
Sinister
(2012)
19. 9. 2015
8
Počátek
(2010)
19. 9. 2015
9.5
Mocný vládce Oz
(2013)
31. 8. 2015
8.5
Need for Speed
(2014)
31. 8. 2015
7
Hodný, zlý a ošklivý
(1966)
31. 8. 2015
9.5
Futurama
(1999)
31. 8. 2015
8.5
Simpsonovi ve filmu
(2007)
31. 8. 2015
9.5
Simpsonovi
(1989)
31. 8. 2015
9
Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna
(2011)
31. 8. 2015
7
Piráti z Karibiku – Na konci světa
(2007)
31. 8. 2015
9
Piráti z Karibiku – Truhla mrtvého muže
(2006)
31. 8. 2015
8.5
Piráti z Karibiku – Prokletí Černé perly
(2003)
31. 8. 2015
8.5
Gulliverovy cesty
(2010)
31. 8. 2015
7
Hellboy 2: Zlatá armáda
(2008)
30. 8. 2015
8
Hellboy
(2004)
30. 8. 2015
8
Looper: nájemný zabiják
(2012)
30. 8. 2015
7.5
Ghost Rider 2
(2011)
30. 8. 2015
5
Ghost Rider
(2007)
30. 8. 2015
7
Veřejní nepřátelé
(2009)
30. 8. 2015
9.5
Noc v muzeu: Tajemství hrobky
(2014)
30. 8. 2015
6
Noc v muzeu 2
(2009)
30. 8. 2015
8.5
Noc v muzeu
(2006)
30. 8. 2015
7
Hobit: Bitva pěti armád
(2014)
30. 8. 2015
9
Hobit: Šmakova dračí poušť
(2013)
30. 8. 2015
9.5
Hobit: Neočekávaná cesta
(2012)
30. 8. 2015
9
Želvy Ninja
(2014)
30. 8. 2015
8.5
Železná srdce
(2014)
30. 8. 2015
10
Paul
(2011)
30. 8. 2015
7
Tintinova dobrodružství
(2011)
30. 8. 2015
8.5
Osamělý jezdec
(2013)
30. 8. 2015
6.5
Já, padouch 2
(2013)
30. 8. 2015
9
Já, padouch
(2010)
30. 8. 2015
9
Troja
(2004)
30. 8. 2015
9.5
Kung Fu Panda 2
(2011)
30. 8. 2015
8.5
Kung Fu Panda
(2008)
30. 8. 2015
7.5
Vlk z Wall Street
(2013)
30. 8. 2015
9
Titanic
(1997)
30. 8. 2015
8.5
Sherlock Holmes: Hra stínů
(2011)
30. 8. 2015
9
Sherlock Holmes
(2009)
30. 8. 2015
9
1
2
3