Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
majk123
michael veselý
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
779
Od nejnovějších
Poldův švagr
(2016)
5. 11. 2016
7.5
Centrální inteligence
(2016)
5. 11. 2016
8
Doba ledová: Mamutí drcnutí
(2016)
5. 11. 2016
9.5
Legenda o Tarzanovi
(2016)
5. 11. 2016
8
Hledá se Dory
(2016)
5. 11. 2016
10
Popelka
(2015)
5. 11. 2016
7.5
Totem vlka
(2015)
5. 11. 2016
7.5
Bojovník
(2015)
5. 11. 2016
5
Krotitelé duchů
(2016)
4. 11. 2016
7
Alenka v říši divů: Za zrcadlem
(2016)
4. 10. 2016
7
Ulice Cloverfield 10
(2016)
4. 10. 2016
6
Poslední lovec čarodějnic
(2015)
4. 10. 2016
7
Angry Birds ve filmu
(2016)
4. 10. 2016
10
Želvy Ninja 2
(2016)
4. 10. 2016
9
Spectre
(2015)
4. 10. 2016
6.5
Captain America: Občanská válka
(2016)
4. 10. 2016
9
Warcraft: První střet
(2016)
25. 9. 2016
10
Legendy zločinu
(2015)
31. 8. 2016
7.5
Steve Jobs
(2015)
31. 8. 2016
8
Noční běžec
(2015)
31. 8. 2016
7.5
V srdci moře
(2015)
31. 8. 2016
8
Pýcha, předsudek a zombie
(2016)
31. 8. 2016
2
Policajt ze školky 2
(2016)
31. 8. 2016
3.5
Lego Scooby: Strašidelný Hollywood
(2016)
31. 8. 2016
7
Komorná
(2016)
31. 8. 2016
2
Keanu - Kočičí gangsterka
(2016)
31. 8. 2016
5
Padesát odstínů černé
(2016)
31. 8. 2016
6
Robinson Crusoe: Na ostrově zvířátek
(2016)
31. 8. 2016
6.5
Polednice
(2016)
31. 8. 2016
0.5
Kozí příběh se sýrem
(2012)
22. 8. 2016
2.5
Niko 2
(2012)
22. 8. 2016
3
Sammyho dobrodružství 2
(2012)
22. 8. 2016
8.5
Zambezia
(2012)
22. 8. 2016
7
Norman a duchové
(2012)
22. 8. 2016
7
Hurá do pravěku!
(2012)
22. 8. 2016
6
Sněhová královna
(2012)
22. 8. 2016
2
Lorax
(2012)
22. 8. 2016
6
Neuvěřitelná dobrodružství Tada Stonese
(2012)
22. 8. 2016
7.5
Frankenweenie: Domácí mazlíček
(2012)
22. 8. 2016
7.5
Piráti!
(2012)
22. 8. 2016
7.5
Načíst další
1
17
18
19
20