Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
BORo
Boris Ochodnicky
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
266
Od nejnovějších
Deadpool 2
(2018)
22. 5. 2018
10
Star Trek: Do neznáma
(2016)
5. 9. 2016
8
Warcraft: První střet
(2016)
5. 9. 2016
9.5
V zajetí démonů 2
(2016)
5. 9. 2016
9
Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti
(2016)
5. 9. 2016
7
Ben-Hur
(2016)
5. 9. 2016
6.5
Bitva za Sevastopol
(2015)
5. 9. 2016
10
Interview
(2014)
29. 6. 2016
9
Den nezávislosti: Nový útok
(2016)
26. 6. 2016
10
Bohové Egypta
(2016)
20. 3. 2016
8
Deadpool
(2016)
20. 3. 2016
10
Babovřesky 3
(2015)
17. 4. 2015
8
Rychle a zběsile 7
(2015)
17. 4. 2015
8
Zmizení
(2013)
14. 2. 2015
10
EXODUS: Bohové a králové
(2014)
14. 2. 2015
7
Vikingové
(2013)
31. 1. 2015
10
Equalizer
(2014)
17. 1. 2015
9.5
Hobit: Bitva pěti armád
(2014)
17. 1. 2015
9.5
Fakjů pane učiteli
(2013)
28. 12. 2014
9.5
Hunger Games: Síla vzdoru - 1. část
(2014)
28. 12. 2014
9
Walter Mitty a jeho tajný život
(2013)
28. 12. 2014
8.5
Stalingrad
(2013)
28. 12. 2014
8
Na život a na smrt
(2013)
28. 12. 2014
7.5
Argo
(2012)
28. 12. 2014
8
Labyrint: Útěk
(2014)
6. 12. 2014
8.5
Konfident
(2012)
4. 12. 2014
9
Útěk z MS-1
(2012)
4. 12. 2014
7
Doba ledová 4: Země v pohybu
(2012)
4. 12. 2014
7.5
Hašišbába
(2012)
4. 12. 2014
7
Tisíc slov
(2012)
4. 12. 2014
6
Bourneův odkaz
(2012)
4. 12. 2014
9
Prometheus
(2012)
4. 12. 2014
7.5
Expresní zásilka
(2012)
4. 12. 2014
8
Amazing Spider-Man
(2012)
4. 12. 2014
8
Madagaskar 3
(2012)
4. 12. 2014
8.5
Muži v černém 3
(2012)
4. 12. 2014
6.5
Prci, prci, prcičky: Školní sraz
(2012)
4. 12. 2014
8.5
Hotel Transylvánie
(2012)
4. 12. 2014
8
Dredd
(2012)
4. 12. 2014
7
Hunger Games
(2012)
4. 12. 2014
9
1
2
3
4
5
6
7