Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
filip-stich
Filip Štich
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
220
Od nejnovějších
Pátek třináctého
(1980)
1. 10. 2019
7.5
Je s námi konec?
(2016)
1. 10. 2019
8
Pravidla moštárny
(1999)
1. 10. 2019
9
Rozpolcený
(2016)
27. 1. 2017
9.5
Nymfomanka, část I.
(2013)
30. 7. 2016
0.5
Zelený pokoj
(2015)
30. 7. 2016
8
Hardcore Henry
(2015)
30. 7. 2016
7
Requiem za sen
(2000)
30. 7. 2016
9.5
Na divoké vlně
(2012)
17. 3. 2016
8.5
Sherlock
(2010)
17. 3. 2016
9
REVENANT Zmrtvýchvstání
(2015)
17. 3. 2016
9
Americký sniper
(2014)
12. 1. 2016
8.5
Chlapectví
(2014)
12. 1. 2016
7.5
Méďa 2
(2015)
12. 1. 2016
7.5
Já, padouch
(2010)
12. 1. 2016
7.5
Gran Torino
(2008)
12. 1. 2016
9
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
12. 1. 2016
9
Pán prstenů: Dvě věže
(2002)
12. 1. 2016
9
Stopy
(2013)
12. 1. 2016
8.5
Les sebevrahů
(2016)
12. 1. 2016
5.5
Osm hrozných
(2015)
12. 1. 2016
9
Fargo
(2014)
12. 11. 2015
9.5
Daredevil
(2015)
12. 11. 2015
8
Black Books
(2000)
12. 11. 2015
9.5
Zpátky do školy
(2009)
12. 11. 2015
8.5
Ztraceni
(2004)
12. 11. 2015
7.5
Columbo
(1971)
12. 11. 2015
7
Okresní přebor
(2010)
12. 11. 2015
8.5
Můj přítel Monk
(2002)
12. 11. 2015
8.5
Tom a Jerry
(1940)
12. 11. 2015
8
Temný případ
(2014)
12. 11. 2015
8.5
Hercule Poirot
(1989)
12. 11. 2015
8
Buffy, přemožitelka upírů
(1997)
12. 11. 2015
7.5
Ajťáci
(2006)
12. 11. 2015
8
Dva a půl chlapa
(2003)
12. 11. 2015
9
Krok za krokem
(1991)
12. 11. 2015
8
Jmenuju se Earl
(2005)
12. 11. 2015
8
Top Gear
(1978)
12. 11. 2015
9.5
Gilmorova děvčata
(2000)
12. 11. 2015
8.5
Comeback
(2008)
12. 11. 2015
8.5
1
2
3
4
5
6