Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Lemmy01
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
152
Od nejnovějších
Doktor Spánek od Stephena Kinga
(2019)
15. 11. 2019
7
Gran Torino
(2008)
13. 11. 2019
10
Terminátor 2: Den zúčtování
(1991)
13. 11. 2019
10
The Dirt
(2019)
13. 11. 2019
7.5
Zelená míle
(1999)
13. 11. 2019
10
Forrest Gump
(1994)
13. 11. 2019
10
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
13. 11. 2019
10
Tohle je náš svět
(2016)
13. 7. 2017
9.5
Temný rytíř
(2008)
13. 7. 2017
9.5
Dokonalý trik
(2006)
13. 7. 2017
10
Anvil! The Story of Anvil
(2008)
18. 3. 2017
8
Jmenuju se Earl
(2005)
18. 3. 2017
8.5
Lemmy Forever
(2010)
18. 3. 2017
10
Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti
(2016)
29. 7. 2016
7.5
Batman
(1989)
29. 7. 2016
10
Batman začíná
(2005)
29. 7. 2016
9.5
Vlkodav z kmene Šedých psů
(2006)
31. 5. 2016
7.5
Orel Eddie
(2016)
31. 5. 2016
9.5
Země zombií
(2009)
31. 5. 2016
8.5
Zuřící býk
(1980)
17. 5. 2016
9.5
Rocky III
(1982)
17. 5. 2016
7
Rocky IV
(1985)
17. 5. 2016
8.5
District 9
(2009)
17. 4. 2016
9.5
Terminátor
(1984)
17. 4. 2016
9.5
Rocky
(1976)
17. 4. 2016
9
Birdman
(2014)
13. 4. 2016
6.5
Kull Dobyvatel
(1997)
13. 4. 2016
5
Star Wars: Síla se probouzí
(2015)
13. 4. 2016
7
Barbar Conan
(2011)
8. 4. 2016
7
Barbar Conan
(1982)
8. 4. 2016
9.5
Predátor
(1987)
8. 4. 2016
8.5
Marťan
(2015)
7. 1. 2016
9
Stále spolu
(2014)
7. 1. 2016
5.5
Osm hrozných
(2015)
7. 1. 2016
9
Neřízená střela
(2010)
20. 1. 2015
8.5
Zloba - Královna černé magie
(2014)
20. 1. 2015
7.5
Interview
(2014)
20. 1. 2015
6.5
John Wick
(2014)
22. 10. 2014
8.5
Děcka jsou v pohodě
(2010)
15. 5. 2014
9.5
Walter Mitty a jeho tajný život
(2013)
15. 5. 2014
9.5
1
2
3
4