Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
hofmi
Tomáš
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
85
Od nejnovějších
Špunti na vodě
(2017)
5. 3. 2018
8
Špindl
(2017)
5. 3. 2018
2.5
7 životů
(2017)
5. 3. 2018
4
Kong: Ostrov lebek
(2017)
6. 2. 2018
5.5
Kačenka a strašidla
(1992)
6. 2. 2018
8
...a zase ta Lucie!
(1984)
6. 2. 2018
7.5
Dannyho parťáci
(2001)
25. 11. 2016
8.5
Památkáři
(2014)
25. 11. 2016
5.5
Kniha džunglí
(2016)
25. 11. 2016
8.5
Wall Street 2: Peníze nikdy nespí
(2010)
6. 11. 2016
7
Věčně mladá
(2015)
6. 11. 2016
7
Mělčiny
(2016)
6. 11. 2016
6.5
Argo
(2012)
2. 10. 2016
7
Na vlásku šťastně až navěky
(2012)
2. 10. 2016
5.5
Na vlásku
(2010)
2. 10. 2016
9
3. epizoda
(2008)
14. 9. 2016
5
Pád Londýna
(2016)
14. 9. 2016
2.5
Pád Bílého domu
(2013)
14. 9. 2016
2.5
Nedotknutelní
(2011)
30. 7. 2016
7.5
Millerovi na tripu
(2013)
30. 7. 2016
7
V zajetí démonů 2
(2016)
30. 7. 2016
6.5
Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy
(1981)
14. 7. 2016
9.5
Indiana Jones a Království křišťálové lebky
(2008)
14. 7. 2016
7.5
Želary
(2003)
31. 5. 2016
7.5
Anděl Páně
(2005)
31. 5. 2016
9.5
Teorie tygra
(2016)
31. 5. 2016
8
Armagedon
(1998)
29. 5. 2016
7
Ben-Hur
(1959)
29. 5. 2016
9
Spotlight
(2015)
29. 5. 2016
8
Podfukáři
(2013)
10. 5. 2016
8.5
Frajeři ve Vegas
(2013)
10. 5. 2016
7
Sezóna zabíjení
(2013)
10. 5. 2016
4.5
Captain America: První Avenger
(2011)
2. 5. 2016
3
Hvězdná brána
(1994)
2. 5. 2016
8
2012
(2009)
2. 5. 2016
4.5
Hon na čarodějnice
(2011)
23. 4. 2016
5.5
Skála
(1996)
23. 4. 2016
9.5
Terminátor
(1984)
23. 4. 2016
9.5
Titanic
(1997)
14. 4. 2016
8.5
Shrek
(2001)
14. 4. 2016
8.5
Načíst další
1
2
3