Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Lusi_key
Lucie Vašátková
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
45
Od nejnovějších
Ready Player One: Hra začíná
(2018)
2. 11. 2019
8
Alita: Bojový Anděl
(2019)
2. 11. 2019
8
Avengers: Endgame
(2019)
2. 11. 2019
10
Zloba: Královna všeho zlého
(2019)
2. 11. 2019
8
Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw
(2019)
2. 11. 2019
8
Terminátor: Temný osud
(2019)
2. 11. 2019
10
Resident Evil: Poslední kapitola
(2016)
27. 8. 2018
10
Ant-Man a Wasp
(2018)
27. 8. 2018
8
Rudá volavka
(2018)
27. 8. 2018
8
Avengers: Infinity War
(2018)
27. 8. 2018
9.5
Jurský svět: Zánik říše
(2018)
27. 8. 2018
7
První očista
(2018)
27. 8. 2018
9.5
Black Panther
(2018)
27. 8. 2018
9
Insidious: Poslední klíč
(2018)
27. 8. 2018
10
Falešní poldové
(2014)
2. 1. 2015
9.5
Sex Tape
(2014)
2. 1. 2015
7.5
10 pravidel jak sbalit holku
(2014)
2. 1. 2015
8
Jedna za všechny
(2014)
2. 1. 2015
8
Hobit: Bitva pěti armád
(2014)
30. 12. 2014
7.5
22 Jump Street
(2014)
30. 12. 2014
9.5
V zajetí démonů
(2013)
30. 12. 2014
8
Zmizelá
(2014)
30. 12. 2014
8
Rio 2
(2014)
17. 4. 2014
10
Kameňák
(2003)
3. 1. 2014
6
Čertova nevěsta
(2011)
3. 1. 2014
5.5
Princezna ze mlejna 2
(2000)
3. 1. 2014
7
Princezna ze mlejna
(1994)
3. 1. 2014
8
Očista
(2013)
3. 1. 2014
6
Tvůj snoubenec, můj milenec
(2011)
1. 1. 2014
10
Zbouchnutá
(2007)
1. 1. 2014
7.5
Pod jednou střechou
(2010)
31. 12. 2013
8.5
Sněhurka a lovec
(2012)
31. 12. 2013
10
Univerzita pro příšerky
(2013)
31. 12. 2013
10
Příšerky s.r.o.
(2001)
31. 12. 2013
10
Letadla
(2013)
31. 12. 2013
8
Posel ztracených duší
(2005)
31. 12. 2013
10
Město andělů
(1998)
31. 12. 2013
10
Millerovi na tripu
(2013)
31. 12. 2013
8
Mládeži nepřístupno
(2013)
31. 12. 2013
1.5
Super náhradník
(2006)
30. 12. 2013
8
1
2