Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
jana-becanova
Jana Bečánová
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
59
Od nejnovějších
Pojedeme k moři
(2014)
27. 2. 2015
7
Divergence
(2014)
27. 2. 2015
10
Padesát odstínů šedi
(2015)
27. 2. 2015
8
Avatar
(2009)
2. 11. 2014
9.5
Vetřelec
(1979)
2. 11. 2014
9
Forrest Gump
(1994)
2. 11. 2014
10
Hobit: Šmakova dračí poušť
(2013)
1. 4. 2014
9.5
Vlk z Wall Street
(2013)
1. 4. 2014
9.5
Nezapomeň na mě
(2010)
13. 12. 2013
8
Twilight sága: Rozbřesk - 2. část
(2012)
13. 12. 2013
9.5
Twilight sága: Rozbřesk - 1. část
(2011)
13. 12. 2013
10
Twilight sága: Zatmění
(2010)
13. 12. 2013
10
Twilight sága: Nový měsíc
(2009)
13. 12. 2013
8
Stmívání
(2008)
13. 12. 2013
6.5
Elektra
(2005)
13. 12. 2013
10
Daredevil
(2003)
13. 12. 2013
10
Deník nymfomanky
(2008)
13. 12. 2013
10
Černobylské deníky
(2012)
13. 12. 2013
10
Válečný kůň
(2011)
13. 12. 2013
10
Básník války
(2007)
13. 12. 2013
8
Poslušně hlásím
(1958)
13. 12. 2013
8
Princezna se zlatou hvězdou
(1959)
13. 12. 2013
9.5
Kristian
(1939)
13. 12. 2013
10
Eva tropí hlouposti
(1939)
13. 12. 2013
10
Mamma Mia!
(2008)
13. 12. 2013
9.5
Sněženky a machři
(1983)
13. 12. 2013
10
Sněženky a machři po 25 letech
(2008)
13. 12. 2013
6
Sněhurka a lovec
(2012)
13. 12. 2013
9.5
Snowboarďáci
(2004)
13. 12. 2013
7.5
Rafťáci
(2006)
13. 12. 2013
9.5
Probudím se včera
(2012)
13. 12. 2013
10
Pravá blondýnka 2
(2003)
13. 12. 2013
9
Pravá blondýnka
(2001)
13. 12. 2013
8.5
Slečna Drsňák 2: Ještě drsnější
(2005)
13. 12. 2013
9.5
Slečna Drsňák
(2000)
13. 12. 2013
10
Živelná pohroma
(1999)
13. 12. 2013
8
Zrcadla 2
(2010)
10. 12. 2013
6
Zrcadla
(2008)
10. 12. 2013
9
Boogeyman 3
(2009)
10. 12. 2013
7
Boogeyman
(2005)
10. 12. 2013
5.5
Načíst další
1
2