Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Jiza
Jiřina Dudová
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
292
Od nejnovějších
Vlk z Wall Street
(2013)
15. 2. 2016
8.5
REVENANT Zmrtvýchvstání
(2015)
15. 2. 2016
7.5
Výlet s mámou
(2012)
18. 12. 2014
5.5
Apokalypsa v Hollywoodu
(2013)
18. 12. 2014
7.5
Tristan a Isolda
(2006)
18. 12. 2014
7
Hvězdný prach
(2007)
18. 12. 2014
9.5
Krvavý potok
(2009)
18. 12. 2014
3.5
S ledovým klidem
(2012)
18. 12. 2014
5
Muž z oceli
(2013)
18. 12. 2014
9
Tři mušketýři
(2011)
18. 12. 2014
6
Válka Bohů
(2011)
18. 12. 2014
6
Souboj Titánů
(2010)
18. 12. 2014
7.5
Ocelová pěst
(2011)
18. 12. 2014
7.5
Italské prázdniny
(2003)
18. 12. 2014
5.5
Smrt čeká všude
(2008)
18. 12. 2014
7.5
Strážci Galaxie
(2014)
18. 12. 2014
9.5
Co ty jsi za číslo?
(2011)
18. 12. 2014
9
30 minut po půlnoci
(2012)
18. 12. 2014
9
V oku tornáda
(2014)
18. 12. 2014
7
LEGO® příběh
(2014)
18. 12. 2014
8
Everwood
(2002)
18. 12. 2014
8
Bacha, kouše!
(2009)
18. 12. 2014
3.5
Wanted
(2008)
18. 12. 2014
8
Zásnuby na dobu neurčitou
(2012)
18. 12. 2014
3
Looper: nájemný zabiják
(2012)
18. 12. 2014
7.5
Gulliverovy cesty
(2010)
18. 12. 2014
6
Správci osudu
(2011)
18. 12. 2014
7
Na hraně zítřka
(2014)
18. 12. 2014
9
Memento
(2000)
26. 11. 2013
9
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
23. 11. 2013
9
O.C.
(2003)
22. 11. 2013
6.5
Sexbomba od vedle
(2004)
22. 11. 2013
7
Dr. House
(2004)
22. 11. 2013
9
Vyměřený čas
(2011)
22. 11. 2013
8
V cizí kůži
(2011)
22. 11. 2013
6
Kovbojové a vetřelci
(2011)
22. 11. 2013
6.5
Dům na konci ulice
(2012)
22. 11. 2013
6
Kdopak to mluví 2
(1990)
22. 11. 2013
5
Ohňostroj marnosti
(1990)
22. 11. 2013
6.5
Miami Vice
(1984)
22. 11. 2013
6.5
Načíst další
1
3
4
5
8