Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Annie555
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
73
Od nejnovějších
Vertigo
(1958)
12. 1. 2015
8.5
Kill Bill 2
(2004)
18. 5. 2014
8
Kill Bill
(2003)
18. 5. 2014
8.5
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
18. 5. 2014
10
Sherlock Holmes
(2009)
22. 11. 2013
9.5
Sherlock Holmes: Hra stínů
(2011)
22. 11. 2013
7
Iron Man 3
(2013)
22. 11. 2013
9
Hunger Games
(2012)
21. 11. 2013
7.5
Indiana Jones a Království křišťálové lebky
(2008)
20. 11. 2013
7.5
Indiana Jones a poslední křížová výprava
(1989)
20. 11. 2013
10
Indiana Jones a chrám zkázy
(1984)
20. 11. 2013
8.5
Troja
(2004)
20. 11. 2013
7.5
Ostrov
(2005)
20. 11. 2013
8
Star Trek: Do temnoty
(2013)
20. 11. 2013
9
Star Trek
(2009)
20. 11. 2013
9
Thor: Temný svět
(2013)
20. 11. 2013
9.5
Četnické humoresky
(2001)
20. 11. 2013
9
Sametoví vrazi
(2005)
20. 11. 2013
8
Soukromé pasti: Nezabiješ
(2011)
20. 11. 2013
7.5
Expozitura
(2011)
20. 11. 2013
6.5
Sanitka 2
(2013)
20. 11. 2013
6
Černí baroni
(1992)
20. 11. 2013
8.5
České století
(2013)
20. 11. 2013
8
Křídla Vánoc
(2013)
20. 11. 2013
7
Matrix Revolutions
(2003)
3. 9. 2013
7.5
Matrix Reloaded
(2003)
3. 9. 2013
8.5
Potomci lidí
(2006)
2. 9. 2013
9
Počátek
(2010)
2. 9. 2013
9.5
Hobit: Neočekávaná cesta
(2012)
2. 9. 2013
8.5
Podivuhodný případ Benjamina Buttona
(2008)
2. 9. 2013
10
Světová válka Z
(2013)
2. 9. 2013
7.5
Amélie z Montmartru
(2001)
27. 6. 2013
8.5
Bourneův odkaz
(2012)
27. 6. 2013
7.5
Bourneovo ultimátum
(2007)
27. 6. 2013
9
Bourneův mýtus
(2004)
27. 6. 2013
8.5
Twilight sága: Nový měsíc
(2009)
27. 6. 2013
4
Stmívání
(2008)
27. 6. 2013
4.5
Skyfall
(2012)
26. 6. 2013
9.5
Twilight sága: Rozbřesk - 2. část
(2012)
26. 6. 2013
5.5
Twilight sága: Rozbřesk - 1. část
(2011)
26. 6. 2013
5
Načíst další
1
2