Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
ondrej-jelinek
Ondrej Jelinek
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
63
Od nejnovějších
Kancelář Blaník
(2014)
17. 11. 2014
8.5
Mechanický pomeranč
(1971)
13. 11. 2014
9.5
Červený trpaslík
(1988)
26. 8. 2014
9.5
Air Force One
(1997)
13. 8. 2014
7
Expendables: Postradatelní 2
(2012)
13. 8. 2014
8.5
Expendables: Postradatelní
(2010)
13. 8. 2014
8.5
Thor: Temný svět
(2013)
9. 8. 2014
9.5
Star Trek: Do temnoty
(2013)
9. 8. 2014
9.5
Avengers
(2012)
9. 8. 2014
9.5
Iron Man 2
(2010)
28. 7. 2014
9
Kovbojové a vetřelci
(2011)
26. 7. 2014
8
Griffinovi
(1999)
26. 7. 2014
8
Monstrum
(2008)
21. 7. 2014
8.5
Žiješ jenom dvakrát
(1967)
12. 7. 2014
8.5
Dr. Divnoláska aneb Jak jsem se naučil nedělat si starosti a mít rád bombu
(1964)
12. 7. 2014
6
Transformers: Zánik
(2014)
3. 7. 2014
10
Oddíl 10 z Navarone
(1978)
1. 7. 2014
8.5
Děla z Navarone
(1961)
1. 7. 2014
7.5
Predátoři
(2010)
26. 6. 2014
8.5
Rambo: První krev
(1982)
24. 6. 2014
10
Expendables: Postradatelní 3
(2014)
17. 6. 2014
10
Věc
(1982)
16. 6. 2014
10
Komando
(1985)
7. 6. 2014
9
Zítra vstanu a opařím se čajem
(1977)
4. 6. 2014
8
Vetřelci vs Predátor 2
(2007)
3. 6. 2014
5.5
Vetřelec vs. Predátor
(2004)
3. 6. 2014
8.5
Prometheus
(2012)
3. 6. 2014
10
Vetřelec: Vzkříšení
(1997)
3. 6. 2014
9
Vetřelec 3
(1992)
3. 6. 2014
8.5
8 mm
(1999)
31. 5. 2014
9.5
Con Air
(1997)
31. 5. 2014
9
Tváří v tvář
(1997)
31. 5. 2014
9.5
Skála
(1996)
31. 5. 2014
9.5
Konec světa
(1999)
31. 5. 2014
7
Terminator Salvation
(2009)
31. 5. 2014
10
Terminátor 2: Den zúčtování
(1991)
31. 5. 2014
10
Terminátor
(1984)
31. 5. 2014
9.5
Terminátor 3: Vzpoura strojů
(2003)
31. 5. 2014
7.5
Šílený Max
(1979)
28. 5. 2014
8.5
U Konce světa
(2013)
27. 5. 2014
10
Načíst další
1
2