Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
kapi128
Lukas Kapa
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
88
Od nejnovějších
Moneyball
(2011)
15. 12. 2012
9
Mejdan v Las Vegas
(2008)
15. 12. 2012
7
Líbáš jako Bůh
(2009)
15. 12. 2012
8
Láska a jiné závislosti
(2010)
15. 12. 2012
8.5
Kurýr 3
(2008)
15. 12. 2012
6
Kurýr 2
(2005)
15. 12. 2012
6.5
Kurýr
(2002)
15. 12. 2012
7
Kovbojové a vetřelci
(2011)
15. 12. 2012
3.5
Kontraband
(2012)
14. 12. 2012
7
Ztracený svět: Jurský park
(1997)
14. 12. 2012
6
Jurský park
(1993)
14. 12. 2012
8
Jak vycvičit draka
(2010)
14. 12. 2012
9
Jak porodit a nezbláznit se
(2012)
14. 12. 2012
2.5
Jak dostat tatínka do polepšovny
(1978)
14. 12. 2012
9
Jackass 2
(2006)
14. 12. 2012
9.5
Jackass 3
(2010)
14. 12. 2012
10
Chceš mě, chci tě
(2009)
14. 12. 2012
7
Hugo a jeho velký objev
(2011)
13. 12. 2012
7
Grinch
(2000)
13. 12. 2012
6
Ghost Rider
(2007)
13. 12. 2012
7
Fair Game
(2010)
13. 12. 2012
8
Exmanželka za odměnu
(2010)
13. 12. 2012
7.5
Drive Angry
(2011)
13. 12. 2012
4.5
Dilema
(2011)
13. 12. 2012
6.5
Den zrady
(2011)
13. 12. 2012
9
Dárek z lásky
(2004)
13. 12. 2012
5
Čtvery vánoce
(2008)
13. 12. 2012
7
Cizinec
(2010)
13. 12. 2012
6
Číslo 5 žije
(1986)
13. 12. 2012
6
Blesk
(2011)
13. 12. 2012
7.5
Bejvalek se nezbavíš
(2009)
13. 12. 2012
2.5
Beethoven 5
(2003)
13. 12. 2012
2.5
Beethoven 4
(2001)
13. 12. 2012
3
Beethoven 3
(2000)
13. 12. 2012
3.5
Beethoven 2
(1993)
13. 12. 2012
6
Beethoven
(1992)
13. 12. 2012
6.5
Nájemní zabijáci
(2011)
13. 12. 2012
6.5
Koupili jsme ZOO
(2011)
13. 12. 2012
8.5
Marmaduk
(2010)
13. 12. 2012
7
Vetřelec
(1979)
11. 12. 2012
8.5
1
2
3