Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Pavlína81
Pavlina Vrbová
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
549
Od nejnovějších
Netvor
(2010)
8. 12. 2013
6
Hostitel
(2013)
16. 10. 2013
10
Kouzelníci
(2013)
16. 10. 2013
5.5
Mrtví a neklidní
(2013)
16. 10. 2013
8.5
Hněv Titánů
(2012)
16. 10. 2013
7.5
Red 2
(2013)
16. 10. 2013
8.5
R.I.P.D. - URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů
(2013)
16. 10. 2013
10
Machři 2
(2013)
16. 10. 2013
9.5
Hotel Transylvánie
(2012)
16. 10. 2013
8.5
Iron Man 3
(2013)
16. 10. 2013
10
Raubíř Ralf
(2012)
16. 10. 2013
10
Ocelová pěst
(2011)
16. 10. 2013
10
Wolverine
(2013)
16. 10. 2013
9
Rychle a zběsile 6
(2013)
16. 10. 2013
10
Šmoulové 2
(2013)
16. 10. 2013
8
Thor
(2011)
16. 10. 2013
10
Po zániku Země
(2013)
16. 10. 2013
7
Navždy spolu
(2012)
16. 10. 2013
8.5
Nevědomí
(2013)
16. 10. 2013
9
Muž z oceli
(2013)
23. 6. 2013
10
Nádherné bytosti
(2013)
19. 2. 2013
9.5
Temný rytíř povstal
(2012)
19. 1. 2013
9
Babycall
(2011)
19. 1. 2013
6.5
Velké vítězství
(1992)
18. 12. 2012
10
Titanic
(1997)
17. 12. 2012
8.5
Černý jestřáb sestřelen
(2001)
17. 12. 2012
9
Železný obr
(1999)
17. 12. 2012
8
Tenkrát na Západě
(1968)
17. 12. 2012
6.5
Terminátor
(1984)
17. 12. 2012
9.5
Přelet nad kukaččím hnízdem
(1975)
17. 12. 2012
7
Vetřelec
(1979)
17. 12. 2012
9.5
Pán prstenů: Dvě věže
(2002)
17. 12. 2012
7
Kmotr
(1972)
17. 12. 2012
8
Pán prstenů: Společenstvo prstenu
(2001)
17. 12. 2012
7.5
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
17. 12. 2012
8
Harry Potter a Relikvie smrti - část 1
(2010)
17. 12. 2012
10
Harry Potter a Princ dvojí krve
(2009)
17. 12. 2012
10
Harry Potter a Ohnivý pohár
(2005)
17. 12. 2012
10
Harry Potter a Fénixův řád
(2007)
17. 12. 2012
10
Harry Potter a vězeň z Azkabanu
(2004)
17. 12. 2012
10
1
11
12
13
14