Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
KarlosPHA
Karel Dvořák
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
64
Od nejnovějších
Sieranevada
(2016)
1. 3. 2017
6.5
Instalatér z Tuchlovic
(2016)
1. 3. 2017
4.5
Twilight sága: Rozbřesk - 1. část
(2011)
1. 3. 2017
5
Twilight sága: Rozbřesk - 2. část
(2012)
1. 3. 2017
5.5
Moonlight
(2016)
1. 3. 2017
3.5
Dcera čarodějky
(2015)
20. 2. 2017
5.5
Polednice
(2016)
20. 2. 2017
4.5
Kmotr
(1972)
20. 2. 2017
10
Zkáza krásou
(2015)
20. 2. 2017
5
Osm hrozných
(2015)
20. 2. 2017
7
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
7. 4. 2016
9
Přelet nad kukaččím hnízdem
(1975)
7. 4. 2016
9.5
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
7. 4. 2016
9.5
REVENANT Zmrtvýchvstání
(2015)
15. 1. 2016
8.5
Gangster Ka: Afričan
(2015)
7. 1. 2016
8.5
Gangster Ka
(2015)
7. 1. 2016
8
V hlavě
(2015)
7. 1. 2016
8
Padesátka
(2015)
7. 1. 2016
4.5
Zbrusu Nový zákon
(2015)
7. 1. 2016
8.5
Sicario: Nájemný vrah
(2015)
28. 10. 2015
7.5
Marťan
(2015)
19. 10. 2015
5
Purpurový vrch
(2015)
19. 10. 2015
6.5
Fakjů pane učiteli 2
(2015)
19. 10. 2015
7.5
Pelíšky
(1999)
10. 4. 2015
8.5
Hotel Rwanda
(2004)
10. 4. 2015
7.5
Úžasňákovi
(2004)
10. 4. 2015
8
Lovci a oběti
(2015)
21. 3. 2015
9
Temný rytíř
(2008)
14. 3. 2015
6
Pán prstenů: Společenstvo prstenu
(2001)
14. 3. 2015
9
Vetřelci
(1986)
14. 3. 2015
10
Vetřelec
(1979)
14. 3. 2015
7.5
Babylon A.D.
(2008)
27. 2. 2015
4
Z pekla
(2001)
27. 2. 2015
8
Paříž 36
(2008)
27. 2. 2015
6
Ghoul
(2015)
27. 2. 2015
5
Focus
(2015)
25. 2. 2015
9.5
Lurdy
(2009)
20. 2. 2015
5.5
Přepadení
(2010)
20. 2. 2015
6
Pan Tau a neděle
(1970)
20. 2. 2015
9.5
Pan Tau a Claudie
(1970)
20. 2. 2015
7
1
2