Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
roque
Monika Vlková
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
1 606
Od nejnovějších
Avengers: Endgame
(2019)
16. 6. 2019
9
Muži v černém: Globální hrozba
(2019)
16. 6. 2019
9
X-Men: Dark Phoenix
(2019)
16. 6. 2019
7
Tuxedo
(2002)
7. 4. 2019
7
Rytíři ze Šanghaje
(2003)
7. 4. 2019
9
Tenkrát na východě
(2000)
7. 4. 2019
9
Ordinace v růžové zahradě
(2005)
6. 12. 2018
0.5
Ulice
(2005)
6. 12. 2018
0.5
Kameňák 4
(2013)
25. 9. 2018
0
Četnické humoresky
(2001)
26. 3. 2018
10
Thor: Temný svět
(2013)
26. 3. 2018
9
Thor
(2011)
26. 3. 2018
8.5
Co na to Češi
(2016)
8. 3. 2018
7
Ohnivý kuře
(2016)
8. 3. 2018
8
Padesát odstínů svobody
(2018)
8. 3. 2018
9.5
Jeho fotr, to je lotr!
(2004)
20. 2. 2018
7.5
Fotr je lotr
(2000)
20. 2. 2018
8
Sousedská hlídka
(2012)
20. 2. 2018
4
Van Helsing
(2004)
12. 1. 2018
7
Fontána
(2006)
12. 1. 2018
2
X-Men: Apokalypsa
(2016)
12. 1. 2018
7.5
Zpívej
(2016)
20. 7. 2017
4.5
Hvězdný prach
(2007)
20. 7. 2017
8
Kingsman: Tajná služba
(2014)
20. 7. 2017
8
Asterix a Obelix
(1999)
8. 5. 2017
10
Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa
(2016)
8. 5. 2017
8
Supergirl
(2015)
8. 5. 2017
6.5
Logan: Wolverine
(2017)
20. 3. 2017
9
Padesát odstínů černé
(2016)
20. 3. 2017
0.5
Padesát odstínů temnoty
(2017)
20. 3. 2017
10
Pat a Mat ve filmu
(2016)
11. 12. 2016
7
Hledá se Dory
(2016)
11. 12. 2016
10
Fantastická zvířata a kde je najít
(2016)
11. 12. 2016
7
Captain America: Občanská válka
(2016)
1. 11. 2016
8
Amazing Spider-Man 2
(2014)
1. 11. 2016
6
Amazing Spider-Man
(2012)
1. 11. 2016
9.5
Šimon a Matouš jedou na rivieru
(1975)
5. 6. 2016
10
Šimon a Matouš
(1975)
5. 6. 2016
10
Osobní strážce
(1992)
5. 6. 2016
5.5
Sedmero krkavců
(2015)
24. 5. 2016
10
1
38
39
40
41