tomhavlik4: Hodnocení | Kinobox.cz
Přihlásit
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Přihlásit se
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
tomhavlik4
Tom Havlík
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
76
Od nejnovějších
Půlnoc v Paříži
(2011)
31. 10. 2011
8
Zkažená úča
(2011)
23. 10. 2011
7
Harry Potter a Relikvie smrti - část 2
(2011)
23. 10. 2011
9.5
Ženy sobě
(2011)
23. 10. 2011
7
Transformers 3: Odvrácená strana Měsíce
(2011)
23. 10. 2011
5.5
Pan Popper a jeho tučňáci
(2011)
23. 10. 2011
7
X-Men: První třída
(2011)
23. 10. 2011
9
Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna
(2011)
23. 10. 2011
5.5
Voda pro slony
(2011)
23. 10. 2011
9.5
Rychle a zběsile 5
(2011)
23. 10. 2011
7
Thor
(2011)
23. 10. 2011
7
Zdrojový kód
(2011)
23. 10. 2011
8
Rio
(2011)
23. 10. 2011
9
Zkus mě rozesmát
(2011)
23. 10. 2011
8
Hlavně nezávazně
(2011)
23. 10. 2011
6.5
Všemocný
(2011)
23. 10. 2011
8.5
Rango
(2011)
23. 10. 2011
8.5
Králova řeč
(2010)
23. 10. 2011
9.5
Český lev 2010 - hlavní večer
(2011)
23. 10. 2011
7.5
Správci osudu
(2011)
23. 10. 2011
7.5
Fighter
(2010)
23. 10. 2011
8.5
Černá labuť
(2010)
23. 10. 2011
9.5
127 hodin
(2010)
23. 10. 2011
9.5
Blbec k večeři
(2010)
23. 10. 2011
7
Tři dny ke svobodě
(2010)
23. 10. 2011
7
Gulliverovy cesty
(2010)
23. 10. 2011
6.5
Zelený sršeň
(2011)
23. 10. 2011
7.5
Na vlásku
(2010)
10. 2. 2011
9.5
Harry Potter a Relikvie smrti - část 1
(2010)
18. 1. 2011
9
Božský Bruce
(2003)
15. 1. 2011
9.5
AFI's 100 Years, 100 Thrills: America's Most Heart-Pounding Movies
(2001)
15. 1. 2011
10
Temný rytíř
(2008)
15. 1. 2011
10
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
15. 1. 2011
8
RED
(2010)
15. 1. 2011
8
Sociální síť
(2010)
1. 1. 2011
9
Scott Pilgrim proti zbytku světa
(2010)
1. 1. 2011
9.5
Rodinka
(2010)
1. 1. 2011
4
Paranormal Activity 2
(2010)
1. 1. 2011
1.5
Panna nebo orel
(2010)
1. 1. 2011
9
Občanský průkaz
(2010)
17. 12. 2010
9.5
Načíst další
1
2