Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Jakub.Selesi
Jakub Seleši
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
910
Od nejnovějších
Assassin's Creed
(2016)
10. 1. 2017
10
Země zítřka
(2015)
6. 1. 2016
7
V hlavě
(2015)
6. 1. 2016
9.5
Pan
(2015)
6. 1. 2016
8.5
Ovečka Shaun ve filmu
(2015)
18. 7. 2015
8
Mimoni
(2015)
18. 7. 2015
9
Jurský svět
(2015)
18. 7. 2015
9.5
Rychle a zběsile
(2001)
9. 4. 2015
9.5
Rallye smrti
(2008)
9. 4. 2015
9.5
Americký sniper
(2014)
9. 4. 2015
10
Focus
(2015)
27. 2. 2015
8.5
Jupiter vychází
(2015)
27. 2. 2015
8.5
Salt
(2010)
29. 1. 2015
8.5
Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic
(2013)
29. 1. 2015
8.5
Interview
(2014)
29. 1. 2015
5.5
Nezvratný osud 3
(2006)
20. 1. 2015
6
Nezvratný osud 2
(2003)
20. 1. 2015
7
Nezvratný osud
(2000)
20. 1. 2015
8
Hobit: Bitva pěti armád
(2014)
1. 1. 2015
10
Strážci Galaxie
(2014)
29. 11. 2014
9.5
Nezapomenutelné prázdniny
(2013)
31. 7. 2014
5.5
Mrňouskové: Údolí ztracených mravenců
(2013)
31. 7. 2014
6
Jak vycvičit draka 2
(2014)
31. 7. 2014
9.5
Divergence
(2014)
23. 6. 2014
9
Poupata
(2011)
22. 5. 2014
7
X-Men: Budoucí minulost
(2014)
22. 5. 2014
9.5
Ucho
(1970)
6. 5. 2014
8
Ponorka
(1981)
6. 5. 2014
9
Zelená karta
(1990)
6. 5. 2014
5
Julie a její milenci
(1990)
6. 5. 2014
5.5
Drákula
(1992)
6. 5. 2014
7
Kačenka a zase ta strašidla
(1992)
6. 5. 2014
6.5
Kačenka a strašidla
(1992)
6. 5. 2014
7
Všechno co mám rád
(1992)
6. 5. 2014
5
Lví srdce
(1990)
6. 5. 2014
4
Nahota na prodej
(1993)
6. 5. 2014
4.5
Želví nindžové II: Tajemství kapaliny
(1991)
6. 5. 2014
5.5
Tři mušketýři
(1993)
6. 5. 2014
6
Bumerang
(1992)
6. 5. 2014
4
Sledování
(1993)
6. 5. 2014
5
Načíst další
1
19
20
21
23