Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Innuendo
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
610
Od nejnovějších
Aladin
(2019)
1. 10. 2019
6
Lví král
(2019)
1. 10. 2019
7
Tenkrát v Hollywoodu
(2019)
1. 10. 2019
9
Humr
(2015)
16. 7. 2016
7
Den nezávislosti: Nový útok
(2016)
16. 7. 2016
0.5
Warcraft: První střet
(2016)
16. 7. 2016
8
Hvězdná brána
(1997)
31. 5. 2016
9
Byli jednou dva písaři
(1973)
31. 5. 2016
8.5
American Horror Story
(2011)
31. 5. 2016
6
Haló, haló!
(1984)
31. 5. 2016
8.5
Chalupáři
(1975)
31. 5. 2016
8
Hříšní lidé města pražského
(1968)
31. 5. 2016
8
Četnické humoresky
(2001)
31. 5. 2016
8
Captain America: Občanská válka
(2016)
31. 5. 2016
9.5
Predátor
(1987)
13. 4. 2016
10
Dánská dívka
(2015)
7. 4. 2016
4
Deadpool
(2016)
7. 4. 2016
9.5
Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti
(2016)
7. 4. 2016
6.5
REVENANT Zmrtvýchvstání
(2015)
16. 3. 2016
7.5
Osm hrozných
(2015)
16. 3. 2016
9.5
Malý princ
(2015)
16. 3. 2016
8
Mercury
(1998)
26. 7. 2015
5.5
Hannibal
(2001)
26. 7. 2015
7.5
Battlestar Galactica
(2003)
26. 7. 2015
7.5
50 x a stále poprvé
(2004)
26. 7. 2015
7
Ordinace v růžové zahradě
(2005)
14. 3. 2015
0.5
Bastardi 3
(2012)
14. 3. 2015
0.5
Pojišťovna štěstí
(2004)
14. 3. 2015
2
Jak ukrást Dagmaru
(2001)
14. 3. 2015
0.5
Maléry pana účetního
(1980)
20. 2. 2015
8
Šílený Max
(1979)
20. 2. 2015
4
Pět minut v nebi
(2009)
20. 2. 2015
7
Děsnej doják
(2006)
7. 12. 2014
0
Neuvěřitelný Hulk
(2008)
26. 11. 2014
3
Terminátor 3: Vzpoura strojů
(2003)
26. 11. 2014
8
Válečný kůň
(2011)
26. 11. 2014
5
Terminator Salvation
(2009)
26. 11. 2014
6.5
Frank
(2014)
26. 11. 2014
8.5
Já, padouch
(2010)
26. 11. 2014
6.5
Dredd
(2012)
26. 11. 2014
7
Načíst další
1
2
3
4
16